Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasizom? (Bővebben lent)

Hasizom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van rajtam olyan 10 kg felesleg. Ezt le is szeretném adni a közeljövőben. Most a hasamon van pár cm zsír, de ha befeszítem az izmaimat, és megnyomom, akkor elég kemény a hasizmom. (Sokáig edzettem rá, napi 20-30 perceket) Az lenne a kérdés, hogy ha fogyok majd, akkor látszani fog rendesen ez az izom, vagy csak olyan kicsit husis hasam lesz, és dolgozhatok még rá rendesen?

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 28. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ahhoz nagyon le kell szálkásítanod magad hogy látszódjon. rajtam nincs felesleg , kemény is a hasam mégsem látszik mivel ahhoz kemény diéta kéne hogy minimálisra levigyem a testzsírom.
2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
a kockás hashoz nagyon alacsony testzsír százalék kell. agresszív diéta mellett intenzív intervallumos edzések kellenek, és mellette ugyanúgy kell terhelni a többi részt is, ami nem kap terhelést leépül. hasazni kell akkor is ha már van izom... nagyon macera, és iszonyat sokat kell tenni érte... ezért nincs mindenkinek:D vagyis van, de pl pasiknál jellemzően ezek az egyedek a 30 kilós emósok. a férfi 100 kilónál kezdődik:D
2011. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj de rossz ezeket olvasni:D
2011. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem relative alacsony a testzsírom, kellemes hasam van (látványra OH Yeah!) nyilván kókemény diétával még jobb lenne, de Kérdező, szerintem kezdj simán szálkásítani, oszt meglátod mi lesz a végén. ha nem tetszik, akkor edzel még rá, aztán nyomsz még intenzívebb zsírégetést.
2011. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!