Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi szénhidrát kell?

Mennyi szénhidrát kell?

Figyelt kérdés
ha 70 kg vagyok mennyi szénhidrátot és fehérjét kell szednem h ne fogyjak és ne hizzak? és hizásnál és fogyásnál mennyit? és mennyivel kell többet egy edzésnapon?
2010. okt. 7. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
h4xOr! De akkor miért nem világ megváltó rovatot indít? Én csak egy választ szerettem volna annó a kérdésemre, nem oltogatást. És ezzel szerintem mindenki így van aki oda ír.
2010. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak gondold el hogy mennyi fogyaték ír oda.Több mint 3000 oldal van oldalanként legalább 10 kérdéssel azokat nem számolva amiket töröl mert akkora baromságok.

És az nem érv hogy ha "belefásul" akkor ne csinálja.

Amikor meg valakit leolt 90%ban jogosak

2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nah mindegy is végül is. Én már biztos nem fogok tőle tanácsot kérni. Meg van róla a véleményem aztán ennyi. :P
2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mint írtam én sem csípem annyira.Bár amiket pontokba szedtem az inkább az egész sárga oldalra vonatkozik
2010. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!