Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi szénhidrát kell?

Mennyi szénhidrát kell?

Figyelt kérdés
ha 70 kg vagyok mennyi szénhidrátot és fehérjét kell szednem h ne fogyjak és ne hizzak? és hizásnál és fogyásnál mennyit? és mennyivel kell többet egy edzésnapon?
2010. okt. 7. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az alapismeretek szép dolog de azért bibliának sem kell venni
2010. okt. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 clint ***** válasza:

egyetértek. Sok dologban totál ellenkezően gondolkodom, mint Bunny mégis jóval nagyobb vagyok tőle:D:D

Van egy rakás jó testépítő oldal, miért mindenki azt a sárga oldalt olvassa??

2010. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
clint! engem érdekelne a sok jó oldal :) és az is, hogy Bunny-ék mit mondanak rosszul?! köszönöm
2010. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Edzéstechnikákban sok hülyeséget mondanak

Az edzéstervek a honlapon szarok

A scitec erőltetése sem 1 okos dolog

A többi cég lejáratása szintén nem szimpatikus

Táplálkozásban is sok baromságot mondanak

Kamu audioblogok


Szerintem ennyi elég de ha nagyon azon rúgóznék össze tudnék írni pár dolgot.Elég böngészni az edző válaszolt és minden oldalon van jópár bgaromság

2010. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bunny egy hatalmas nagy paraszt!
2010. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az nembaj.Néhány dologban igaza van és abban is hogy az ő rovata nem "anyuci válaszol".Ehhez 1 ilyen stílus kell.

Amiket leírtam viszont eléggé ordas hibák.És még van néhány.Mint ember nincs vele bajom(nem is ismerem) de mint "szakember" nem ismerem el

2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az ő rovata. De akkor is. Ír valaki egy kérdést, ami tegyük fel nincs benne az alapismeretekben, mert mondjuk neki teljesen evidens, és akkor jön a gyökerezés, meg a hülyézés.. Én sem ismerem, de azok alapján nem is sokat vesztettem.
2010. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez lényegtelen.Ezzel arra akarja rávezetni az embereket hogy nem kell sértődékeny hisztis gyereknek lenni
2010. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
clint nézz a megválaszoltak közé írtam edzéssel kapcsolatban.
2010. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!