Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék hogy erősebb...

Mit csinálhatnék hogy erősebb legyen a karom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje csinálok fekvőtámaszokat meg súlyzózom is.De úgy érzem, hogy nincs semmi erő a karjaimban.Pedig alkalmasságira készülök és fontos lenne.
2010. okt. 7. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj le kondiba, és edz keményebben.
2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kondin kívül más nincsen?Sajnos munkanélküli vagyok és nem nagyon van pénzem ilyesmire. :(
2010. okt. 7. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakran segíts az embereknek cipelni a nehéz csomagjaikat! Viccen kívül mondom, ettől biztos, hogy erősebb lesz a karod.
2010. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem megy neked, én amikor még gyenge voltam, akk úgy csináltam h 10fekvő 10súlyzó 10 fekvő 10 súlyzó elég sok időn keresztül aztán rájöttem hogy ez csak álllóképesség növelés, és felvettem a hátamra a táskát +súllyal, most ott tartok hogy fekvőt+35kg hátsúllyal nyomom, a bicepsz kétkezes 40kg, egykéz 18-20kg, tricepsz 20kg,húzódzkodás is nagyon jó a hátra, meg a fűrészelés is súlyzóval
2010. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amennyiben otthon csinálod ezeket ajánlom meg még a tolódzkodást
2010. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kend be erős paprikával. :P

Egyébként én hallottam olyat, a börtönökben (ahol nincs kondi) megtöltenek 2littyós üveget és azzal bicepszeznek. Aztán összekötnek kettőt, hármat stb.. Ugyan az mint a súlyzó, csak más az alakja. Ingyen van, otthon meg úgy sem látja senki. :P

2010. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Súlyzóm az van.Nem kell vizes palack. :)Súlyzózom is.De egyszerűen úgy érzem hogy megakadtam.A fekvőtámaszok sem úgy mennek ahogy kéne.
2010. okt. 11. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!