Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó edzésterv lehet? (kondi)

Ez jó edzésterv lehet? (kondi)

Figyelt kérdés
szériázok egy nekem megfelelő súllyal(3x10-es szériával mondjuk)és szériázás végén ráteszek még 10-15 kg-ot de abba csak keveset nyomok(max.10-et)
2010. okt. 7. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha bírod és nem túlságosan megerőltető, akkor jó edzésterv szerintem.


Amire figyelj oda, hogy ne a nehézzel hagyd abba! Csinálj valamilyen levezető, könnyebb mozdulatsort is, és nyújts a legvégén! Egyébként semmi baj vele, csak erre figyelj oda, hogy a végén is figyelj a fokozatosságra, nyújtásra, illetve edzés közben önmagad határait vedd figyelembe. :)

2010. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
persze, miért ne lenne jó???
2010. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Clint-csak kiváncsi voltam ki mit mondd rá.

2010. okt. 7. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg ezeket az edzésterveket, hátha valamelyikből tudsz ötleteket meríteni magadnak.


22/L

2010. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok! és csak annyit csinálj, amennyit szabályosan végre tudsz hajtani!


Pótold a fehérjét is én a 100% whey protein professional-t ajánlom. Nem tudom, akarsz-e tömegnövelőt szedni..?

2010. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a linket,átnézem.

tömegnövelőt nem akarok szedni,ígyis van rajtam felesleg.a fehérjét sovány túróval,tojással,csirkemellel,hallal fedezem.kezdő vagyok még,nem tartom fontosnak a tápkiegeket,majd egy év múlva esetleg.csak multivitamint szedek.

2010. okt. 7. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:

értem, akkor nézd át az oldalt amit be linkeltem, nagyon jó dolgok vannak benne. Szinte mindenre meg kapod a válaszod, van benne az edző válaszol rovat, a Drugs Bunny csinálja. Mielőtt kérdeznél valamit alaposan gondold át és olvasd el a szabályzatot, mert van egy fajta stílusa a fickónak!:D Speciel én nem bírom őt!:S


22/L

2010. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja,ismerem Drugs Bunny-t...keményen oltja a népet:-)
2010. okt. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!