Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés csak fehérjeporral....

Testépítés csak fehérjeporral. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e hatékonyan gyúrni úgy, hogy CSAK fehérje port használok? Tehát semmi kreatin,szteroid,stb...csak fehérjepor. Az étkezéssel tisztába vagyok, így csak ez az egy kérdésem lenne.

Értelmes válaszokat szeretnék!

Köszi!


2010. okt. 3. 14:44
 1/4 anonim válasza:
Hali! Az hogy az étkezéssel tisztában vagy az nem tudom pontosan mit jelent :D ezért leírom. Étkezésnél minél több rizs, hal, csirke, zabpehely, amikben sok a fehérje. És tápkiegnek mehet mellé a fehérje. Persze attól is függ milyen az alkatod, mert én is rendszeresen edzek, kaja rendben tápkieg rendben mégse fejlődök úgy mint haverom, sokkal lassabban, sajnos.
2010. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy hatékonyan?
2010. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szénhidrát is kell, mert abból lesz az energia. Ha van pénzed fehérjére akkor vegyél :D
2010. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet
2010. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!