Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok fitt?

Miért nem vagyok fitt?

Figyelt kérdés

Úszok napi rendszerességgel,hetente 1szer kosarazok,heti 1-2 alkalommal szaladok és biciklizek és esténként tornazok.Egy ideig nagyon fitt voltam és sokaig birtam eszt csinalni ,mostmár az úszásnál sem tudom a legjobbat nyújtani,fáradtnak,kedvtelennek érzem magam,és az izületeim is kedzenek fájni,miért lehet ez?


17-L


2010. okt. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ízületi gondokat sok dologra vissza lehet vezetni.Az elégtelen vízfogyasztástól kezdve a rossz táplálkozásig.


A pszichés dolog szintén sokrétű lehet.Lehet hogy ráuntál arra amit csinálsz.Vissza lehet vezetni ezt is a táplálkozás és a fontos vitaminok hiányára.Ez okozhat levertséget.


Vagy lehet hogy az egyikből következik a másik. Nincs kedved edzeni mert fájnak az ízületeid.

Próbálj meg egy pár hét szünetet tartani hátha visszajön a kedved és akár az ízületeid is rendbe jöhetnek.Ha ezután sincs kedv akkor váltani kell

2010. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem elég keményen sportosnak tűnik a heted. Lehet kezdesz kimerülni, vagy nem tom mennyi ideje csinálod ezt, ha régóta és csak most van baj, akkor irány a doki és vérkép, illetve miben más a táplálkozásod, de ha csak egy hónapja mondjuk és most fáradsz, akkor túlhajtottad magad. Mellesleg lehet nem ártana valami porcerősítőd szedned, én ízületes vagyok 12 éves korom óta, és nekem beválik, lehet a sok erőltetéstől kopnak a porcok az ízületeidben.
2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

túledzettség 99%

szívbetegség 1%

2010. okt. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A táplálkozásom nagyon helytelen egz helzes etrendet szeretnék osszeálitani de nem tudom h hol kezdhetném.1 éve sportolok ilzen mértékbe sőt még ennél több is volt.Vizet sem fogyasztok rendesen,inkább édes leveket,ez is hatarozó lehet?

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 3. 10:05
 5/5 anonim válasza:

Naná, hogy a kevés ivás teszi... ha ilyen aktívan sportolsz napi 2 liter víz kéne, szerintem, illetve ebből legalább 1,5 liter víz legyen és ne cola, fanta, őszilé...stb.

Egyél több zöldség, gyümölcsöt, napi 10 dkg húst, és a megfelelő kalória mennyiséget. Ha egy hónap múlva sem leszel jobban, irány a doki...

2010. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!