Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A koksz milyen következményeke...

A koksz milyen következményeket okozhat?

Figyelt kérdés
a betegségeken kívül értem. pl. idősebb korban a kinézetet? (már nem olyan izmosak leszünk, mintha naturba nyomtuk vona)
2010. okt. 2. 11:17
1 2
 1/17 anonim válasza:

gyorsan felfújja az izmaidat de ha abbahagyod leeresztesz mint a lufi (a sejtek víztartalmával kapcsolatos jelenség) hosszabb távon vese máj lehet veszélyben és mindkettőből kevés a donor és macerás átültetett szervvel élni

én láttam olyan embert aki soha nem kokszolt, napi két tábla csokit evett édességként és a fehérje- meg vitaminbevitelt tartotta fő szempontnak meg az akaraterőt

neked is ezt ajánlom

2010. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 clint ***** válasza:
sőt előfordulhat, hogy szétrobbansz nem sera79??
2010. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

gyorsan felfújja az izmaidat de ha abbahagyod leeresztesz mint a lufi


Ez a hülyeség hogy jöhetett ki 1 emberből?:D:D:D

2010. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

De a kérdező sem alap szinten madár.Szerinted izom és izom között van különbség?Elárulom hogy nincs.


Ha valaki idős korára leereszt és megnyúlik a bőre az azért van mert nem edz és az izmot gyorsan el lehet veszíteni.Mintha gyorsan sok zsírt veszítenél.És tökf*sz mind1 hogy naturál vagy nem.

Ne legyünk már ennyire hülyék

2010. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
De pl Ronnie is jó példa...Igaz ő még "csak" 46 de ha az átlag 46évessekhez viszonyítjuk félelmetes.Idei expón úgy nézett ki hogy majdnem beszartam
2010. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 clint ***** válasza:

konkrétan a kérdezőnek igen súlyós következményekkel járna.

Bírom amikor valaki azt hiszi a tömegnövelő is valami kemény szer, de a naposimot kapkodja be.

2010. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy öregkorban így befolyásolná az izomzatot,egyszerűen csak összemegy a koksszal felszedett izomzat.bár ha vki abbahagyja a szert de az edzést nem akkor nem esik össze olyan látványosan.

Volt két haverom is,ők kokszoltak faszán néztek ki,meg minden de miután

után abbahagyták semmi nyoma nem volt az egésznek,az egyik ugy nézett ki mintha soha életében nem gyúrt volna.mondjuk az edzést is abbahagyták.

2010. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Többször leírtuk hogy kreténekkel nem foglalkozunk.Az aki nem képes 3-4g/tskg fehérjét bevinni az essen is össze kúra után.Sőt kapjon májrákot és dögöljön meg.De az ha valaki nem tudja ezeket használni mégis szedi aztán meg vinnyog hogy szar mert összeesett az nem a kox hibája hanem a vérkretén hülyegyerekeké
2010. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg már meg sem említem hogy a haverjaid szerintem hírből sem tudják mi az a PCT
2010. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!