Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl sok kardió okozhat ilyet?

Túl sok kardió okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Okozhat túl sok kardió szívproblémákat?1 hete kezdtem el megint kardiozni első pár napban lightosabban aztán keményebben edzeni,a mai edzésem volt a legfárasztóbb,másfél órát edzettem,kocogtam/futottam,felváltva,elég sokszor kifulladtam gyorsabb tempójú futás közben,inkább kocogtam nagyrészt sokat,futást általában tánccal kombinálom,(ezt úgy értem,hogy 5 perc futás,20 perc táncgyakorlat stb)ami szinén fárasztó,végülis jó volt a közérzetem edzés után is,nemrég este fele arra lettem figyelmes ,hogy fura moodón nehezebben veszek levegőt..ez még nem volt olyan nagy probléma,de minnél jobban rágondoltam annál erősebben éreztem ezt szorító érzést a mellkasomnál,(nem fájdalom annyira)ami már lassan átment nagyfokú folyamatos ijedttségbe... és nehezen lélegeztem,ez most is tart,és kicsit aggódok,lehetséges,hogy túl edzettem magam?Lehet valami következménye ennek?

20/f


2011. ápr. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne aggódj szerintem, kicsit sok lehetett a mai program:)

Ilyenkor kajálj egy jót és pihend ki magad!

Amúgy 1,5 órát ne futkozz, elég 1 óra is, intervallumosból pedig 30-40 perc.

2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,szerintem mai napomat regenerálódásra és pihenésre fogom szentelni...Ugyanis reggel is kicsit fáradtan ébredtem,tény nem tudtam most egyhuzamba sokat aludni,úgyhogy szerintem húzok is vissza ,aztán remélem jobban leszek:)
2011. ápr. 21. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Helyes! Pihenjél csak, és kajálj jól!


Ha nem nagy gond, akkor majd vess egy pillantást a kérdésemre: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem,és természetesen IGEN-nel válaszoltam:)

Ma 45 percet kardioztam,az a másfél óra lehet tényleg túl sok volt múlthéten,

a kajálást úgy próbálom betartani hogy több fehérje kevesebb zsír alapjáraton de pontosan nem szoktam kikalkulálni hogy hány gramm fehérjét viszek be ill zsirt,bár utóbbiból keveset,egyébként most fogyás a cél,-30 kiló minimum,aztán szeretnék talán tömegelni,hogy nézzek ki valahogy:)

Mindennap kardiozok,lehet az lesz ,hogy ha jobban fogom bírni,hogy napi 2x 45perc :) 1 hete nagyon komolyan elhatároztam a fogyást,úgyhogy menni fog

2011. ápr. 22. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sok sikert!

2011. ápr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!