Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy jó, fogyókúrás kardio...

Egy jó, fogyókúrás kardio edzésen milyen tartományban kellene mozognia a pulzusomnak?

Figyelt kérdés
Többféleszámítási módszert néztem a neten, kíváncsi vagyok szerintetek melyik a legjobb...
2011. aug. 15. 15:41
 1/6 Ráffájel ***** válasza:
Annyiban, hogy minél többet le tudj futni. Zsírégető tartomány nincs, a zsír sohasem edzés közbe ég.
2011. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor összeesésig? Csak mert a pulzusmérőm 200nál úgy csipogott, hogy kiakadt. Attól ezek szerint hogy az óra nem bírja még egészséges?
2011. aug. 15. 18:11
 3/6 Ráffájel ***** válasza:
Nem összeesésig, csak addig, hogy ne tudj a végén még 50 métert sprintelni. Hagyd a p1csba a pulzusmérőt... látszik rajtad, hogy amatőr vagy akkor meg minek? Ha rosszul érzed magad visszábbveszel azt csá.
2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvos tanácsolta, hogy vegyek, mert a vérnyomáson ugyan normális, de a pulzusom azonnal egy kis mozgástól az egekben, én viszont nem érzem annyira hogy magas, főleg az elején, mikor még fáradt sem vagyok.
2011. aug. 15. 19:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg szeretm nézni a vége felé az elégetett kcalt, motivál. Egyébként mikor a végén kiírja, hogy pl 800 kcal, és ennek a 45%-a zsírból, akkor a többit honnan veszi a szervezet? Melyik számot kell pl a napi étrendbe beleszámítani: a 800-at vagy a 360at?
2011. aug. 15. 19:49
 6/6 °:Amigo:° ***** válasza:

Ha a 800 kilokalóriából 45 % zsírt égetsz edzés alatt (valójában annyit sem) akkor kereken 40 gramm zsírt égettél el.

Az nem túl sok....tévúton jársz, mivel edzés közben akarsz zsírt égetni, ami nem lehetséges.

2011. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!