Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás miatti kimerültség...

A futás miatti kimerültség okozhat hasmenést? :o

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Okozhat elvileg, bár nem a kimerültség, hanem maga a megerőltető mozgás ha nem sportolsz rendszeresen. Egyébként nekem mensi előtt amikor már kicsit fájdogál amúgy is a hasam és még rá is teszek mondjuk futással, akkor szokott...
2011. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem menstruálok, de akkor alapból szokott mindíg menni a hasam:)
2011. máj. 18. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
ritkán futok, de előfordult már többször is, hogy nagyon ki voltam merülve, és olyan furcsán elkezdett fájni a hasam...szerintem elképzelhető annál aki hajlamos ilyenre. :) nekem akár egy kis veszekedéstől is megfájdul sokszor a hasam :S
2011. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó - pszichoszomatikus tünetek (én azt mondom sajnos) vannak.

Kérdező: ha te a futásra gyanakszol, nos lehet hatása, akár, mint Utolsó is írta, akár a "semmitől" pl. egy veszekedéstől is megváltozik a tested működése, így fizikai terheléstől meg pláne.

de én tanácsolnám, hogy étrendedre figyelj oda kicsit, pl. nekem évek alatt tisztult le hogy mely élemiszereket nem igazán preferálom..

2011. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!