Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak akkor lehet izmos testem,...

Csak akkor lehet izmos testem, ha sportolok?

Figyelt kérdés

ha mondjuk nem focizok, úszok stb. attól még lehet izmos testem? ha elkezdek felülésezni, meg ilyesmiket?

15/f


2010. szept. 28. 20:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Akkor is lehet izmos tested ha sokat dolgozol ( nehéz fizikai munkát).
2010. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon csinálod akkor nem túl hatásos.

A kemény fizikai munkától is lehetsz izmot de évek munkája kell hozzá.

Ha nem akarsz 10 évet várni akkor menj konditerembe és 1-2 év edzés meghozza a várt eredményt.

2010. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy,tehát te már elkezdheted "ésszel" az edzést konditeremben.A szabály azt írja hogy 15 éves gyerek még ne végezzen súlyzós edzést.De az én unoka öcsém is 15 évesen kezdte,és teljesen más lett,tiszta izom.Csak evett mellette rendesen.No szteroid.Táplálék kiegészítőt használt.Próbáld ki.Jah,és fontos hogy legyen egy edződ aki nagyon tapasztalt.Másképp értelmetlen.Egyedül is elmehetsz konditerembe öcskös de inkább csak kisebb súlyokkal csináld,vagy tudom is én.Szerezz egy edzőt!Így eléred a célod!
2010. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!