Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taekwondo vagy Capoeira?

Taekwondo vagy Capoeira?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan harcművészetet elkezdeni ami megtanít rúgni. Bokszolok 5 éve, és ju-jitsuzok 6 éve, ütni és földharcolni tudok azért, de rúgni egyáltalán nem tudok. Azért a TKD-t és a capoeira-t néztem ki, mert ezek olyan stílusok amik a rúgástechnikákat hangsúlyozzák. A kick-box, azért nem mert ott az ütéseket is tanulják a rúgások mellett, ütni pedig tudok annyira, hogy kick-box edzésen ne keljen ismételgetnem, mert én csak a rúgással akarok foglalkozni. A muay thai pedig nem tetszik nekem, nem azért mert féltem magamat, csak nem jön be. Szóval ezért döntöttem a TKD és a capoeira mellett, csak mivel egyszerre nem járhatok mindkettőre (pedig ha megtehetném akkor simán járnék mindkettőre, mert mindkettő nagyon tetszik), ezért szeretném ha segítenétek. Válaszokat szeretnék kapni indokkal együtt. Olyanok írjanak akik űzik is ezt a két harcművészetet.
2010. szept. 27. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
erre írtam h nem csak harc művészeten múlik
2010. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!