Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ütésgyorsaságot mivel lehet...

Ütésgyorsaságot mivel lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Box zsák ütögetés, box edzésekre járás, edzés ezerrel
2010. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom nagyon komolyan ezt csinálni, csak hogy látom a többieken hogy gyorsabban ütnek és így érdekel engem is kicsit:) Az ha súlyzóval árnyékolok?
2010. szept. 27. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem az is jó ha súlyzózol , de akkor egész testedet dolgoztasd meg ne csak a karod
2010. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, érzem hogy súlyzóztam kicsit árnyékban és gyorsabb , kb. mintha lábsúllyal futás olyan ez.. :) köszi a választ!
2010. szept. 27. 14:14
 5/11 anonim válasza:
100%
Én boxolói multtammal azt tudom neked mondani, hogy ha nagy ütőerőt akarsz akkor nagyon nehéz zsákkal zsákolj viszont ha a gyorsaságot szeretnéd fejleszteni akkor könnyű zsákkal csináld és sorozatokat üss. mondjuk: "bal jobb bal jobb" ha már megy az edzés üthetsz 6 ütést is vagy 8 at... de váltsd a kezeidet! Ha már érzed, hogy fáradsz akkor is sorozd azt a zsákot lehetőleg "egyenes ütésekkel" ne horog, ne felütés, ne csapott legyen. Bár azokat is lehet fejleszteni hogy gyorsabban üsd de azok már nehezebb ütések valamivel..
2010. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen:)
2010. szept. 27. 14:59
 7/11 anonim válasza:
Igazán nincs mit :)
2010. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ütés gyorsaság? Wing Tsun Kung-Fu, ha ne adj isten mégis úgy döntesz, hogy eljársz edzésekre, akkor választ ezt a harcművészete, itt megtanulsz gyorsan ütni. Bár a boksz is igen jó.
2010. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne árnyékolj súlyzóval. hülyeség, a gravitáció lefele hat, ütni meg az elötted lévőt kell, semmi értelme. pláne, hogy csípőből kéne ütni. sok sok zsákolás, pontkesztyűzés, vagy dobálj medicinlabdát a falhoz.
2010. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jártam Wing Chunra majd 2 évet.. de meguntam mert sok volt a szekció vagy micsoda.. le is vizsgáztam belőle csak már a végén untam a sok egyhelyben kéz mozgást.. nem jött be ..


Köszi a jótanácst azért:)) és uccsónak is köszöntem

2010. szept. 27. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!