Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki sehogyse...

Van olyan ember, aki sehogyse képes a 2 órán belüli félmaratonra?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van..Szerintem az emberek jelentős része ilyen.Sőt sokan nemhogy 21,de még 1 km-t sem tudnak lefutni egyfolytában.
2022. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akármilyen felkészülés után? Mert én most erre gondolok.
2022. szept. 23. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Akármiylen felksézülés tarthat évekig is, amig lefogy egy 130 kilós embe rés életmódot vált sporttal :D De mondjuk, akinek rosszak az izületei, vagy más egésszégügyi okok miatt nem képes rá.
2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2


Ahhoz,hogy elkezdjen valaki felkészülni rá megfelelő lelki állapot is kell.Meg akaraterő és elszántság.Nem csupán fizikai adottságok szükségeltetnek hozzá.Amennyiben ez nincs meg,akkor valószínűleg soha nem fogja lefutni azt a távot...

2022. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát azért azon agyban nem tud változtatni, hogy az ízületei, az izmai vagy a szíve bírja-e.
2022. szept. 23. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván, pl. mert pl. 60 felett kezdett sportolni, valamilyen betegsége, rokkantsága van. Szimplán mert tehetségtelen, ilyet nem tudok elképzelni, ha időben és eleget edz rá. Ha azt kérdezed, 1:20, ott mar nyilván van olyan még egészséges genetika, amivel lehetetlen.
2022. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És olyan, aki egész egyszerűen nem tudja javítani az erőnlétét annyira, hogy megközelítse a 6p/km tempót, főleg ilyen távon?



Pláne, hogy folyamatosan jönnek az életben az akadályok, amelyek 2-3-4-5 hetes, pár hónapos kihagyásokat jelentenek.

2022. szept. 23. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Másik kérdésnél azt írtad, 9 hónapja futsz. Én például 17 éve. Ha sok évig konzekvensen futsz, akkor érdemes visszatérned a kérdésre, de ha ezt megteszed, akkor nem lesz problémád a 2 órás félmaratonnal. Ha a kifogásokat keresed, akkor viszont lehet hogy soem fogsz gyorsabban futni.
2022. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, te mit nevezel kifogásnak? Mert szerintem rosszul használod most a szót.
2022. szept. 23. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben azt, hogy sokadik kérdéseddel hisztized végig a gyakorikérdéseket, hogy neked mennyire nem megy.
2022. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!