Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI olyan nagy szám a dartsban...

MI olyan nagy szám a dartsban őszintén? Másfél méterről dobnak kb. A közvetités jó, de ezt azért elég sokan be tudnák gyakorolni.. Még csak időhöz sincs kötve.. Nem hiszem , hogy ne lehetne 10-ből 3 ember ezen a szinten kis gyakorlással.

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 19:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Inkább 2,5 méter és a dupla/tripla mező 8 milliméter vastag...
2022. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Azért ott van aki brutálul tud dobni. Igen, "kis" gyakorlással bárkinek elérhető ez. De ez miről nem mondható el??

Foci, megtanulod azt a pár szabályt, utána ide-oda rugdosod a labdát, kicsit játszol vele, néha dobni is kell vagy fejelni és annyi. De javarészt kb annyi hogy futkározva tereled a labdát. Ezt szokta csinálni a kutyám is és mégis világsport. Nagyon lehet bagatelizálni az összes sportot. Én pl csak gyúrok (fegyenc, konditerem és kettlebell), de ez is teljesen értelmetlen. Oké, erősödök, fizikai munkát jobban bírom, jobb az állóképességem, van azért bőven előnye is. De ez is nagyvonalakban az, hogy teljesen értelmetlen gyakorlatokat csinálsz amik ráadásul néha elég hülyén néznek ki. Ha csak súlyzós edzést csinálsz, akkor lehet fejlődsz az alap gyakorlatokkal elég szépen, de annak se veszed sehol hasznát.

Tényleg minden sport ilyen. Mindennek megvan a maga szépsége, de ha nem szereted, akkor értelmetlen hülyeség.

2022. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de ehhez azért annyira állóképesség sem kell csak neki kell dobni.
2022. júl. 24. 20:08
 4/25 A kérdező kommentje:
darts bajnok lehetsz 20 felett is ha ráálsz focista már nem..
2022. júl. 24. 20:09
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

"másfél méterről dobnak kb"

A hivatalos dobótáv, a tábla síkjától számítva 237 cm.

"Még csak időhöz sincs kötve"

Miért, mi legyen? Egy leg menjen le 3 perc alatt, vagy mi? És akkor a Pipeok, Oreshkinek, Pratnemerek váltsanak dobástempót, vagy mit? Semmi értelme, ha csak kapkodnak a játékosok...

"Nem hiszem , hogy ne lehetne 10-ből 3 ember ezen a szinten kis gyakorlással."

Valóban. 10-ből 10 ember lehet ezen a szinten, ezért szép ez a sport. De ehhez gyakorlás is kell. Fogtál valaha nyilat a kezedben?

2022. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5# igen dartsoztam már. mi mindig kb 5 méterről dobtunk. Azért is csodélkozom a tv-ben oylan kicsik a távolságok.
2022. júl. 24. 20:18
 7/25 A kérdező kommentje:
csak túl van lihegve a hype szerintem. átlagember nem lesz focista vagy élsportoló ezt pedig sokan meg tudnák csinálni. tudom kereslet kinálat , de kicsit túl van tolva szerintem.
2022. júl. 24. 20:20
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Te miről beszélsz? Komolyan azért alacsonyítasz le egy sportot, mert el lehet kezdeni 20 évesen, és mert az átlagember számára is megadja az esélyt az érvényesülésre? Nevetséges... Ja, és egyik átlagember sem menne ebben a sportban semmire, ha nem lennének szponzorai. Mondjuk nem is értem, miért vitázok olyannal, aki 5 méterről dobál...
2022. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
mert 2 méterről nehezebb dobni mint 5-ről igaz? és igen , szerintem túl van fizetve ez is.
2022. júl. 24. 20:39
 10/25 B2man ***** válasza:
85%
Ha neked ilyen egyszerű, vágj bele! Ha már városi, megyei bajnok leszel szerzek neked szponzort, hogy továbbléphess!
2022. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!