Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit várhatna az ember egy...

Mit várhatna az ember egy ilyen hülyétől?

Figyelt kérdés
Sosem edzettem YouTube videóra, mert eleve idegbajt kapok attól, hogy a videóban bohóckodó tagok el vannak szállva maguktól, és lényegében úgy tesznek, mintha ők találták volna ki az egész vállalhatatlan edzést, amit bemutatnak pár percben. Az egyikben pl a csaj úgy kezd, hogy nézegeti a greszlás testét, nem elég hogy full fonnyadt, meg sorvadt. Vigyorog egyett, mikor befeszíti a kockás hasát, akkor még szörnyűbben néz ki, és bevág egy ilyen mondatot: ti is így néztek majd ki, ha ezt csináljátok. :-D Hát, ne haragudjon meg, meg úgy más se, de ki a franc akar egy kiszáradt kóróhoz hasonlítani? Aztán még ott van a többi tulok is. Egy ismerősöm nemrégiben végigcsinált kíváncsiságból pár ilyen videóra történő marhaságot, elég hosszú ideig, és lényeges változás nem történt. Nem tudom, ki hogy van vele, de én úgy gondolom, ez az egész max önimádat és nézettséggenerálás.

2022. aug. 8. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy mi a kérdés?
2022. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Sokan elhiszik. Én azzokat utálom amikor így mutatják a hasukat hogy 1 hét előtt és után. És akkor 1 hétig csinálj meg minden nap 1 10 perces eddzest. Hát nem 10.perces eddzestől lesz az embernek kockahasa. Néhány ember azzal sincs tisztában hogy ahozz hogy kockahasa legyen valakinek ahhoz az illetőnek le kell fogynia. De a fogyásós eddzeses videók beválnak csak nem híresebbeket kell választani. (Akinek kéne nevek: Satgavfitness [az ő videóival fogytam le bár nem nagyon vodeozik már sajnos] egy jelenleg is aktív ember az Oliver Sjostrom)
2022. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Tök érthető, hogy idegbajt kapsz a hiteltelen, komolytalan edzős videóktól. De akkor minek nézed őket?


Én olyanokat nézek, akiknek legalább a stílusuk szórakoztat, de jobb esetben inkább a mondanivalójuk is érdekel.


Elég sok olyan van, akiknek a videói nem érdekelnek, azokat szépen következetesen letiltom, jelzem a YouTube-nak, hogy ne is ajánlja őket és így még véletlenül se nagyon jönnek szembe velem. Több időm marad más, számomra hasznosabb, vagy érdekesebb dolgokra.

2022. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!