Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon kipirulok. Mit tegyek?

Nagyon kipirulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé izzadós fajta vagyok és mindenféle intenzív mozgás után tiszta piros lesz a fejem(vékony és érzékeny a bőröm). Tesiórán is néha beszóltak már emiatt, régebben futottam is, de akkor is kaptam pár megjegyzést. Egy ideig a 4 fal között tornáztam dvd-re. Ma lementem futni (5km) de a végére nagyon kipirultam és két srác beszólt. Szeretnék konditerembe járni erősítés céljából de így elment a kedvem tőle, félek a további beszólásoktól ráadásul kezdőként elég béna lennék, mert nem tudnám h mit h kell csinálni. :(

Mit tehetnék? Valami tipp?

16/L


2010. szept. 25. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kondiban nem feltétlenül intenzív az edzés(kezdőknél egyáltalán nem)


A "pirosodás" valószínűleg vérnyomás lehet.Ha meg beszólnak küld el őket a k*rva annyukba azt kész

2010. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem hozzászólóval. nem hiszem, hogy ezen tudsz változtatni és azt sem hiszem, hogy ez ciki lenne. kipirulsz, és akkor mi van? találj ki előre valami jó szöveget és ha megszólnak kőkeményen szólj be nekik.
2010. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kár hogy nem tudok változtatni rajta, én már elfogadtam csak néha rosszul esnek a beszólások és ugye kondiban kardióznék is alkalmanként.
2010. szept. 25. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

De miért szólnának be azért, mert kipirulsz? Szerintem aranyos :)


17/F

2010. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj 1 kontroll vérnyomás mérést a nap bármily szakában utána meg amikor kipirulsz.Ha magas a vérnyomás irány az orvos.Fel fog írni valamit ami ezt kontrollálja.Persze csak akkor ha más tüneted is van.Ha csak ennyi(esztétikai)a probléma abba törődj bele
2010. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most néztem újra a kérdéseimet. Napközben 110/65 59-es pulzus, torna után (5 perc múlva) kipirulva 135/75, 84es pulzus. Vélemény?
2010. okt. 11. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok
2010. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak esztétikai gond... Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 12. 16:47
 9/9 anonim válasza:
alapozózd le a buksid, én is azt teszem :( más sajnos nem segít
2010. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!