Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az edzés...

Turbák kérdése:

Szerintetek jó ez az edzés testépítéshez?

Figyelt kérdés

[17éves vagyok 190cm 68kg]


4x6 vagy 8 vagy 10 fekve nyomás [40kg-al]

4x10 padon tárogatás 1 kezes súlyzókkal [5kg súly + a rúd]

4x10 lehúzás nyak mögé csigás géppel [kb. 40kg-al]

4x10 lenyomás csigán kötéllel [kb. 7kg-al]

4x10 karnyújtás csigán törzsdöntésben [kb. 15kg-al]

1x10 egykezes evezés [15kg-al]

4x10 mellkastól felfelé kinyomás [25kg-al]

4x10 karhajlítás állva súlyzórúddal [25k-al]

4x10 guggolás súlyzórúddal [40kg-al]

4x20 felülés ferde padon

4x10 hason fekve törzsemelés padon


2010. szept. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan beosztod heti 3-6napra akkor okés de hogy minden nap ezt csinálod azt felejtsd el. Gugolást súlyzórúddal nem ajánlom főleg nem 40kg-al.(hamar tönkretennéd magad)


Ahhot hogy izot növelj nem elég az edzés 60-70%a az étkezésen múlik neked minden edzésnapon legalább 140g fehérjét kell bevinned+szénhidrát,vitaminok....

2010. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kis átmozgató kezdő edzésterv.Csináld csak egy héten 3x fél évig,utána válthatsz 4 napos osztott edzésterve.
2010. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szabadsúlyokat még ne használj.

Kezdj gépekkel és 3-4 x 15-öt csinálj

2010. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ttomi5 válasza:
nem értek egyet az előttem szólóval! mehet a szabadsúly, sőt kötelező(guggolás is,először üres rúddal).Így tudod csak megtanulni a gyakorlatokat, és a segédizmok is dolgoznak.Nem írtad, hogy van-e sportmúltad, ha nincs 3-4 hónapig maradj ennél a tervnél, csak a gyakorlatokat néha cseréld, hogy minden gyakot megtanulj. a kivitelezésnél kérj segítséget.
2010. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sziasztok! köszönöm a válaszokat!!


Szeptemberben kezdtem el újra edzeni, a nyári szünet alatt szinte semmit sem edzettem, dolgoztam nem túl kemény fizikai munkát.


Heti 3 napot edzek, hétfő;szerda;péntek 17:15-19:15 kb.

minden edzés után iszom a tömegnövelőt és nem keveset eszek.


sport múltnak nem nevezem de sportoltam: 1 év vízilabda, kb. 3 év úszás és aktívan kerékpározom, hetente többször de nem túl nagy távot.


a guggolás valóban nem megy mert fáj a derekam, próbálom szabályosan csinálni de nem megy. tervben van egy láb-izomerősítő gép beszerzése. Azzal biztosan könnyebb lenne a comb izmaimat megdolgoztatni.

2010. szept. 24. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:

egy kis infó. :D

boitech nitro gain-t iszom tejjel, de nincs már sok belőle, most a scitecnek a jumbo-ját akarom megvenni.

2010. szept. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!