Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de hogyan?

Szeretnék fogyni, de hogyan?

Figyelt kérdés

nem elég ugy gondolom csak sportolni, hanem otthon kellene plusz dolgokat csinálni..

175cm 70kg vagyok

egyáltalán nem érzem igy jol magam, hiába mondják az emberek hogy nem vagyok kövér de én annak érzem magam és tudom is hogy az vagyok!(nincs valami sok önbizalmam, talán több lenne ha jobban érezném magam!)


legalább 7-10kilót szeretnék fogyni!


segítsetek össze állítani egy jó edzés tervet(amit minden nap tudok csinálni!) és egy jó étrendet, légyszives! ):


és ha valaki probálta a rubint téka kazitkat, akkor azok hatásosak és ha igen akkor kb mennyi idő kell hogy elkezdjen hatni?


előre is köszönöm mindenkinek (:


2010. szept. 22. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam. Szóval ha a rubint réka kazira edzek minden nap akkor kb mennyi idő mire el kezd hatni?
2010. szept. 22. 17:13
 2/2 anonim ***** válasza:

a rubint réka kazi is jó, de szerintem a futás jobb lenne. Kb. kocogó tempóba fuss sokat, ha elfáradsz sétálj egyet gyorsan majd újból fuss. Lehetőleg ne betonon.

Az étrend az legalább ennyire fontos. Pontosan nem tudom, hogy mennyi egy nő napi átlag kalóriaszükséglete, de kb. 2000 körül lehet. Számol, hogy kb. mennyit viszel be és minőségi kajából legyen. Lehetőleg egyél húst, tojásfehérjét (sárgájában sok a zsír) zabpelyhet (nem a Nestle meg ilyesfélék, hanem amiben csak zab van, az a legjobb) rizst és főttkrumplit. Ne egyél egyszerre sokat hanem többször naponta 4-5-6 alkalommal. Koplalni ne koplalj soha mert azzal ellenkező hatást érsz el. Mondjuk ilyen este 6-7 után ne egyél szénhidrátot, inkább salátákat, húsokat, zöldséget, gyümölcsöt.

Egyeenlőre ennyi lenne. Ha még lesz kedvem irogatok ide.

2010. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!