Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki volt a legjobb boxoló?

Ki volt a legjobb boxoló?

Figyelt kérdés

Jack Dempsey

Rocky Marciano

Muhammad Ali

Mike Tyson

Klitschko testvérek


Lehet valakit kihagytam, az általam ismert is elismert boxolók ők és nem tudok dönteni, lehet nincs is értelme de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak.


2010. szept. 21. 21:53
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én még pici koromban megrögzöttem néztem a box meccseket.

Akkor még úgy Koko volt a nagy szám.

És bennem ez maradt meg. :D

Egyébként nm tudom.

2010. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ali vagy Tyson, Tysonnal volt egy olyan sajátos technikája amin sokan csodálkoztak mégis bejött neki.
2010. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem küzdöttek meg egymás ellen, csak azt jelenthetjük ki, hogy koruk legjobbjai voltak.
2010. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Muhammad Ali
2010. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sugar Ray Robinson minden idők legjobb boxolója !

Válaszolva a kérdésedre, Mike Tyson be se kerülne a Világ 20 Legjobb Boxolói közé SE !

Muhammad Ali körülbelül az 5. vagy 6. legjobb boxoló volt, míg Rocky Marciano szintúgy nem kerülne be a 20 legjobba !

Jack Dempsey a 18. legjobb boxoló volt !

2012. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Roy jones Jr, mert a középsúlytól a nehézsúlyig mindegyikben volt világbajnok. őt mondják súlycsoporttól függetlenül a legjobbnak;)
2012. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja persze persze XD , egyértelmű hogy Tyson ..
2012. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Tyson szerintem egy túl értékelt boxoló.

Van neve, híres mivel tudott boxolni és iszonyatosan agresszív volt viszont ahogy összekerült egy jobb ütőállóképességgel rendelkező boxolóval mint luiz vagy holifild nem tudott mit kezdeni velük.

Tyson az első 3 menetben volt jó.

Nekem nem is tetszik a bunyója. Sokkal inkább egy Roy Jones, Sugar Ray Leonardot adok.

2014. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előttem szóló zseninek. Tysonnal Lewis (lagalább a nevét tudnád leírni!) csak akkor mert kiállni, amikor Tyson már régen túl volt a csúcsán! Addig nem! Mielőtt Tyson börtönbe ment, meg elkezdett kokózni, verhetetlen volt. Amennyiben nem kurvul el, nincs ember aki megverte volna!
2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rain2013 válasza:
Ha arol beszélünk hogy kit nem lehetne nem lehetett ki ütni vagy legyőzni az egyértelmü, hogy Rocky Marciano. Egyszerüen egy szörnyeteg volt az az ember. Bár mint boxoló nem volt tul jó, Nem volt taktikás se különleges csak embertelenül jó fizikai ereje és álló képesége volt. De ha a stilust nézük akkor nálam Ali a nyerö :D
2015. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!