Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a tesióràt?

Hogy éljem túl a tesióràt?

Figyelt kérdés

Most fogunk tizenkét percet futni...egy huzamban kb 3 percet képtelen vagyok futni, mert iszonyúan unatkozok közbe és fàradni se szeretek...

Ezért arra gondoltam, vennék egy energiaitalt, csak nem tudom, fog-e hasznàlni valamit, de egyébkétn soha nem iszok ilyet.

Ha mégis hasznàlna és vennék, mennyivel Tesi elött igyam meg?


Köszi a vàlaszokat elöre is ^^


2010. szept. 20. 16:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
tudom és nem is akarok puhàny szar lenni... de most nem tudok magamra izmokat varàzsolni
2010. szept. 20. 16:42
 12/24 anonim válasza:

Ne igyál futáss előtt...felrázódik a gyomrodban,és a legkisebb gond lenne az,hogy böfögsz tőle.;)

Tudod,a futás az nem csak a fizikai erőnlétedet méri fel...hanem az akaraterődet is.Mert lehet,hogy te úgy gondolod,hogy 3percet tudsz normálisan futni,de ha nagyon akarod,akkor ráveszed magad arra a 12percre is.Lehet,hogy lassabban,lehet hogy kevesebb kört futsz(vagy nemtudom nálatok hogy megy ez),de le tudod futni megállás nélkül.A légzés...2lépés beszív,2lépés kifúj.Vagy három lépésenként.De mindenképp próbáld csukott szájjal.Lehet hogy mondjuk a 10.percben már nem úgy megy ahogy kéne,de próbáld több ideig tartani a tempót.És mikor gyorsítasz akkor se kapkodd a levegőt,mert nagyon sokan emiatt rontják el.

Sok szerencsét.;)

Ja amúgy tökjó nektek,hogy még csak most futjátok.Nekünk már megvolt a 2.órán.És kész az összes felmérés :)

14/L

2010. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A légzés mindig jól megy...egészen addig amíg nyelnem nem kell... utàna màr el is felejthetem..
2010. szept. 20. 16:53
 14/24 anonim ***** válasza:

Az egész akaraterő kérdése. Le tusod futni a 12 percet.

Hallgass közben zenét, gondolkodjál az élet nagy kérdésein.

Az energiaitallal nem sokra mész, csak felrázódik a gyomrodban és még árt is az egészségednek.

Ne akarj nagyon gyorsan futni, az elején lassabban fuss és inkább az utolsó egy-két percben fokozd a tempót.

A légzésnél meg a lényeg az, hogy egyenletesen és amíg bírod csukott szájjal.

Am csak kérdezem, van nálatok minimum követelmény? Mert nálunk a 2km és van olyan, aki azt se futja le, hanem inkább elszórakozza.

17/L

2010. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hàt nekünk 3200 m..
2010. szept. 20. 17:15
 16/24 A kérdező kommentje:
persze csk két làny van aki le tudja futni ezt...az osztàlyból
2010. szept. 20. 17:16
 17/24 A kérdező kommentje:
am szerintem fogok venni...délben megiszom és 4kor lesz a tesi...kb negyed 5 fél 5kor futunk...nagy kedvem van àm olyankor ugràndozni... -.-
2010. szept. 20. 17:18
 18/24 anonim ***** válasza:

Sétáld végig, vagy fele séta fele futás:D

Gondolom nem tesi téren akarsz elhelyezkedni/tovább tanulni akkor meg kit érdekel a tesi jegy:D

2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
csak ha màS is megàll.... :D
2010. szept. 20. 18:29
 20/24 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az orron be- és kilégzést. Nem tudsz annyi mennyiségű oxigént magadba szívni, amennyire a szervezetednek szüksége van ilyen fizikai terheléskor. Nyugodtan vegyél a szádon keresztül levegőt, nem fogod megbánni. Sajnos régen belém is azt sulykolták, hogy orron kell levegőt venni, és eredménye meg is látszódott: mindig beszúrt az oldalam. Viszont mióta ezt a hülyeséget elhagytam, és szájon lélegzem, azóta érdekes mód egyszer sem szúrt be az oldalam, és nem is fáradok annyira.
2010. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!