Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a hasammal?...

Mit tudok kezdeni a hasammal? (Képpel)

Figyelt kérdés

14/F 181/cm 71kg Május 1-jén kezdtem el fogyózni, egészen szeptember 1-ig, fogytam is 16kilót, de hasam még mindig ilyen nemtudom mit kezdjek vele. Mindenki mondja, hogy ne fogyjak tovább már jó így, dehát feszesebb hasat szeretnék,ha hasazok akkor a zsír miatt nem fog látszani izom, mit tegyek?


Hasam oldalról [link]


Hasam elölről [link]


Hasam ülve [link]


2010. szept. 17. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez már csak a bőröd, nem pedig háj. Aki fogyózik, annak ilyen lesz a hasa. Nem hiszem hogy hasizom erősítő gyakorlatoktól a megereszkedett bőrből izom lesz.

Akinek nagyon durva, azok szoktak hasplasztikát csinálni. Nem tudom miért akarsz kockákat?! Ez sokkal szexibb szerintem.

2010. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem jó ez így iylen korban. De én uyg tudom, hogy ilyen fiatalon nem egészséges a fogyózás. 17/F
2010. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs a hasaddal semmi baj, ennyi kell egy pasinak!!!
2010. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Inkább le kellene borotválni , nem pedig ilyen kérdéseket feltenni..
2010. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, hogy eszedbe ne jusson az elöttem íróra hallgatni és leborotválni. Hidd el, hogy a legtöbb lány szereti azt a pici csíkot, ami neked is van a hasadon! Ezerszer szexibb egy ilyen has mint a tied, mintha úgy néznél ki mint egy chippendale "macsó"!

Szóval jó ez így ahogy van (szőr és "háj" tekintetében is)

2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tehát ahogy vannak mű nők, úgy vannak mű férfiak is. Szerintem ne akarj közéjük tartozni!
2010. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Késöbb nem fog feszesedni a hasam? Mert a fiatal csajok nem nagyon bírják a pocakosabb fiúkat..
2010. szept. 17. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem, mert ez a megnyúlt bőrnek látszik. Ha tovább fogyózol, attól nem lesz feszesebb a hasad. a mű csajok nem szeretik. Biztosan az olyan csajoknál keresgélsz, akik mind olyan cicamicák. Egy normális csaj nem mondaná a hasadra, hogy csúnya vagy esetleg kövér lennél. Szerintem én is fiatal vagyok még :D és nekem ez a felállás jobban bejön mint az izmos kocka has...ha még fogyni szeretnél, akkor már túl sovány leszel. A többség szerint így jó ahogy van. Hallgass ránk.

23/L

2010. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De csak lehet szálkásítani vagy valamit? :/ nem akarom hogy ilyen maradjak :'(
2010. szept. 19. 20:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Karom már nagyon sovány, de a combom meg ahogy látjátok hasamon lerakodott zsír...
2010. szept. 19. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!