Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki? (többi lent)

Hogyan álljak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit normálisabb testalkatot. Jelenleg 194 cm és 85kg vagyok. Izmok nem látszanak, meg van egy pici hasam is. (nem vagyok kövér távolról sem, csak nem vagyok fitt sem..)Nem akarok egy kigyúrt állat lenni, csak hogy egy kicsit jobb kondiban legyek, esetleg kis izom itt ott, meg szebb has, stb

Először próbáljam meg leadni a felesleget mondjuk biciklivel vagy futással? Vagy nekiállhatok egy kis izomépítésnek? Persze a diétás étrend a minimum, de nem igazán tudom hogy álljak neki... néztem oldalakat is, de a legtöbb vagy fizetős, vagy semmi konkrétum. valaki tudna ebben segíteni, vagy valamit belinkelni?


Előre is nagyon köszönöm a segítségeket!!


2010. szept. 17. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen, ha nagy elszántsággal állok neki, kb mennyi idő kell hogy normálisabban nézzek ki? Jövő nyárra sikerülhet?
2010. szept. 17. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, de én úgy tudom, hogy először érdemes a tömegnöveléses edzéstervet csinálni, és utána egy szálkásító étrendet, edzést beépíteni. (több aerob edzéssel, de ugyanazzal a súlyzós edzéssel, plusz kalória deficittel. )
2010. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a súlyzós edzés elég hamar meglátszik, főleg karon pár héten belül apró javulás, pár hónap alatt pedig látható fejlődés lesz. Ha fegyelemmel végigcsinálod, szerintem előbb sikerülhet mint jövő nyár.
2010. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha a testépítésbe szeretnél belefogni, ahhoz nagy pénztárca kell, mert a fehérjét nem ingyér' árulják.:) Tökmindegy, hogy por vagy étel formájában viszed be.


Ha viszont "csak" a strand fazont akarod elérni (értsd, nagyon szálkás test de azért látványos izomtömeggel), akkor meg lehet, de nem 1 év alatt. Inkább kettő.


Én azt javaslom neked, hogy először végezz aerob edzést(legjobb a futás, ami egyben kardio is.. de lehetőleg ne betonon!)és mellé a súlyzós edzés is jöhet.


Nézz fel bodybuilder.hu-ra és tájékozódj. Nézz edzéstervet, és hozzá hogyan kell helyesen a gyakorlatokat elvégezni, illetve helyesen étkezni.



A minimum az egészhez az, hogy konditerembe kell járnod. Nem kell a legdrágábba.:) Sztem olyan 4k/hó már találsz normálisabbat, HA diák vagy.


Sok sikert és kitartást kívánok. A rengeteg fáradozó edzésnek meg lesz az eredménye.


UI.: Figyelj oda az alvás/regenerációs időre.

2010. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon sok hasznos dolgot találtam/találok a body builder-en. Igazából nem tudom hogy csak a "strandos" forma érdekelne, vagy esetleg valami komolyabb is, majd idővel kiderül :)
2010. szept. 20. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!