Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki az erősítésnek?

Hogy álljak neki az erősítésnek?

Figyelt kérdés
Heti 5 kézilabda edzésem van, emelett heti egyszer rövid, egyszer pedig középtávot futok, emelett heti egyszer úszni járok. Konditerembe heti háromszor 2 órára tudok lejárni. Hogy osszam fel ezt a három alkalmat, gyakorlatok szempontjából? Érdemes személyi edzőt felkeresnem? Milyen étrendet tudtok ajánlani, és mi a véleményetek a tömegnövelőkről, étrendkiegészítőkről? (pl. Jumbo)
2011. okt. 17. 10:31
 1/8 dirtboy ***** válasza:

még nem próbáltam 3napos edzéstervet de talán úgy csinálnám hogy

1.nap láb,váll

2.nap hát

3.nap mell,kar

szerintem érdemes felkeresned egy jó kis személyi edzőt legalább pár napra hogy elmagyarázza mit és hogy kéne csinálni és enni.

milyen étrend? mivel izmot akarsz építeni így hát tömegnövelő étrend kell.

vélemény tömegnövelőkről: csak akkor használnak meg éri meg az árukat ha már megvan egy egész jó étrend és csak azt kell kiegészíteni,szar étrend mellet nem érdeme rájuk pénz költeni.tömegnövelőt csak edzésnapon és edzés után érdemes fogyasztani.

tömegnövelőt te megad is tudsz készíteni és úgy olcsóbb.

pl.kell. dextróz,maltodextrin,esetleg vitargo de az elég drága,proteinpor,és mehet egy kis kreatin monohydrát és készen is van egy tömegnövelésre alkalmas elegy.


jumbot én nem igazán kedvelem sok embernek nem is bírja a gyomra és eléggé hizlalnak is,nehezen fejlődőeknek van elsősorban kitalálva.

más infót itt olvashatsz a táplálék kiegészítőkről: [link]

2011. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Személyi edzőt hol tudok felkeresni?
2011. okt. 17. 11:05
 3/8 dirtboy ***** válasza:

gondolom a teremnek ahová mész majd lesz pár személyi edzője vagy névjegykártya lesz kirakva.

neten is rá kereshetsz a teremre hátha fel vannak tüntetve az edzők és elérhetőségeik.

2011. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. okt. 17. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha most kezded a súlyzós edzést, akkor szerintem először átmozgató edzést végezz, hogy az ízületek szokják a terhelést. Igaz, sportolsz mást is, de nem teljesen ugyanolyan érőhatások érik.
2011. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha elmegyek egy személyi edzőhöz ő majd elmondja pontosan, hogy végezzem ezeket az edzéseket?
2011. okt. 17. 13:53
 7/8 dirtboy ***** válasza:
igen el kéne neki mondania ezért nem is írtam neked ezt a részét csak az osztást amit kérdeztél.
2011. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!