Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám formálni a...

Hogyan tudnám formálni a testem egy kicsit? Részletek lent.!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, fiú. nem vagyok kövér, viszont alig van izmom (igen, 8 éves korom óta elég kövér voltam, 15 évesen kezdtem el fogyókurázni 88 kilóról 70 vagyok most:) mert rengeteget ültem a gép előtt, semmit nem sporoltam! és elég magas a testzsírom. nem nézek ki kövérnek, de ami látszik, az színtiszta zsír.. :S

kb 2 hónapig heti 3-4 alkalommal tornáztam rubint réka zsírégető tornájára, aminek nem igazán láttam sok eredményét. sőt. ( igen, odafigyeltem, hogy ne egyek túl sokat!, tudom ebbe nincs benne hogy sok fehérjét, és kevesebb szénhidrátot)

és most elszeretném kezdeni valahogy szálkásítani magam. nem szeretnék ugy kinézni, mint egy izomember, vagy valami, csak ne legyen ennyi zsír a hasamon!!! nagyon idegesit... (olyan izé, hogy sovány vagyok, aztán mikor kiengedem a hasam, ugy nézek ki mint egy terhes nő :S) szerintetek egy 1 kilós súlyzoval eltudok érni valamit? ezzel birom csak amit réka csinál a videóba :D igaz ott elég gyorsan, és sokáig csinálja..

kérlek titeket, hogy aki ért hozzá, az írjon nekem egy jó diétát ehhez a videóhoz!!: ) köszi szépen !: ) ja és mennyi ideig tarthat körülbelül? miket kell betartanom és mire kell nagyon odafigyelnem? a hasam lehet kockás esetleg? a szobabiciklizés felválthatja e a futást (nem igazán szeretek kint futni)? konditerembe se járnék szívesen, felválthatja e az itthoni torna? ja, rékának van egy erősebb változata is! azt majd akkor fogom, ha látok valami eredményt! : ) remélem tud majd valaki válaszolni ezekre a kérdésekre! fontos lenne nagyon. köszönöm:)


2010. szept. 15. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

"konditerembe se járnék szívesen, felválthatja e az itthoni torna?"


Nem. És ha eredményt akarsz, akkor a kevesebbet eszek se válthatja fel a normálisan megtervezett sok fehérjéből és kevesebb szénhidrátból álló diétát. És szerintem ne ilyen Rubint Rékára szenvedj, mint valami csaj, menj el inkább valami edzőterembe.

2010. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Te rubint rékára tornázol? B*zievagy?


Ne rinyáljál itt, keress valami férfias sportot. Pl birkózás, vagy Judo.

2010. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valahogy elkell kezdenem :D igen, majd pont judora vagy mittudom én mire fogok menni, mikor kb 30 fekvötámaszt se tudok lenyomni egyszerre.. :D aza torna meg egyáltalán nem b*zis:) jokis zsiségetö:D
2010. szept. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!