Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiszámitani,...

Hogyan tudom kiszámitani, mennyi kalóriát égetek el a különféle edzésekkel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket:


[link]


[link]


[link]


De egyébként google!!

2010. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez érdekes...megnéztem ezeket a kalkulátorokat, a semmittevéssel több energiát égetek el, mint a tv nézéssel. Jó tudni. :D:D
2010. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sehogy nem tudod kiszámítani, mert függ a korodtól, nemedtől, súlyodtól, magasságodtól, alapanyagcsere sebességedtől, testösszetételedtől, a mozgás intenzitásától, és még ezernyi dologtól. Tanulj meg helyesen táplálkozni, mozogj minden nap 1-2 órát és meg lesz az eredménye.
2010. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lol az egyik szerint 3óra tévével több kalóriát égetek mint ugyanannyi súlyzózással.)))))))))))))))

Akkor ki is dobom a súlyzóimat:--)))

2010. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket el lehet felejteni!

Edzés közben elégetett kalóriát számolni olyan, mint edzés közben várni, hogy nőljön az izom.

Teljesen lényegtelen az edzés alatt elégetett kalória (!)

Az edzés hatására hosszútávon megemelt kalóriaégetés az ami számít.

Bizony, én tévé nézés közben több kalóriát égetek, mint egy átlagember edzés közben.

A legnagyobb kalóriaigénye az izomnak van, azon belül az edzés utáni izom-regenerálódásnak.

2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!