Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitnesz tábor? Napi intenzív...

Fitnesz tábor? Napi intenzív edzésekkel, van ilyen? (zsírégetés, teljesítmény javítás, megfelelő étrend)

Figyelt kérdés
Szeretnék vmilyen intenzív testedzésekkel teli táborba menni.1-2 hetes időtartalmúra gondoltam, nem ilyen 2-3 napra.Cél lenne a zsírégetés (~10kg),de nem ilyen lityi-lötyi módon, hanem izomlázakkal teli:P Így egymagam nem vagyok kitartó :/ személyi edző lenne a legjobb, de az drága.Bár ha van ilyen tábor az sem lehet olcsó.Ha vki vett részt ilyenben,vagy tud róla hol van ilyen ,ill. ha vki esetleg kedvett kapott és megvalósítaná,mint edző írjon :) /20 L/
2010. máj. 13. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarországon egyenlőre nincs még, de nyugaton egyre népszerűbb ez a "Boot camp" módszer. Konkrétan engem megkeresett az Androméda travel mint edzőt, hogy ők lehetőséget adnának, hogy pár ügyféllel utazhatnánk kedvezményesen Görögbe (még mielőtt a Görög gazdaság bekakilt...). Szóval lassan, de biztosan halad a dolog Magyarországon is.

Ha komolyan érdekel a fogyás, ilyesmi, akkor keress meg az sbsfitness.hu oldalon, ott van email címem, stb. Talán segíthetek!

2010. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!