Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg el lehet érni ilyen...

Tényleg el lehet érni ilyen testet csupán 4 hét alatt, az alábbi szerekkel meg edzésekkel együtt? (linkek alul)

Figyelt kérdés

[link]

Itt van szinte ugyanaz magyarul

[link]

Meg még sok más oldal szinte ugyanazokkal a képekkel és szöveggel...


2010. márc. 19. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kár hogy felteszed ezt a kérdést,


aki sportol annak változtanti kell az életmódján és ez nem abból áll hogy 4 hét alatt kigyúrja magát aztán ennyi...!

2010. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
ez kamu oldal, ne higyj el belőle semmit
2010. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva...


Tipikusan azokra a lusta emberekre épít akik azt hiszik hogy kemény munka nélkül is érhetnek el számottevő eredményt.


Ha ez tényleg hatásos lenne MINDENKI ezt szedné, és nem egy ilyen oldalról tudnál róla.

2010. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha hamar impotens akarsz lenni, vagy keringési problémákkal akarsz küzdeni, akkor hajrá!

Ha jó testet akarsz, akkor elmész a kondiba heti 4x 2órára és vért izzadsz. Még mindig jobb mint szétbarmolni a szervezeted ilyen cuccokkal. Mi lesz akkor ha abbahagyod? Ebbe bele se gondoltál?

2010. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok, Én azt nem zárnám ki, hogy 4 hét alatt lehet látványos változást elérni. Viszont, akkor az a négy hét csak erről szól...

Az oldalon leírtak szerintem is egy átverés része. Csak azt nem értem, hogy mire megy ki a dolog! - Egyébként, elkezdtem kitölteni a megrendelést és egészen addig jutottam amíg a hitelkártyám adatait nem kérte... Lehetséges, hogy csak a hitelkártya adatokra vadásznak...

Mert azt az 1 eutót amit kérnek azt lehetne ezer más módon is fizetni.

Egyébként kiváncsi lennék, hogy mi történik, ha valaki rendel a termékekből...

2010. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!