Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja csinálni a...

Valaki meg tudja csinálni a tarkóbillentést? (kip up)

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy így hívják! Hogy kell megcsinálni? Nekem nem sikerül sose, mindig a hátanra esek nem tudod mit rontok el!
2010. szept. 13. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

tarkobillentes = lefejeles?

:-D

2010. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kick up:

http://www.youtube.com/watch?v=mtS1CEU2I0Q&feature=related


A vállaiddal kell erőteljesen ellöknöd magad, a derekadnak ivet kell formálnia, majd a lábaid magad alá kell húzni! Szerintem ott rontod el, hogy túlságosan elöl maradnak a lábak, és nem tudod átvinni rájuk a súlyt. Próbáld meg minél jobban a feneked alá húzni őket. Azonban vigyázz, ne kemény talajon gyakorolj, mert nem kis sérüléseket össze lehet szedni az ilyennel. (bokatörés, térdficam)

Sok sikert a gyakorláshoz, remélem sikerül megtanulnod sérülés nélkül!

2010. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én meg tudom csinálni... Nem nagy kunszt, ha megvan a technika, akkor 120 kilósan is simán megy :D
2010. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14:04 és 15:31 nagyon köszönöm! Főleg 14:04nek! Jól elmagyaráztad, este majd gyakorlom és majd megírom hogy sikerül! :)
2010. szept. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!