Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli és esti futással,...

Reggeli és esti futással, minden nap, lehet elérni látható eredményt szerintetek?

Figyelt kérdés
15-15 perc, reggel, este. Nemrég kezdtem el, mert mostanában felszedtem 9-10 kilót, és le szeretném adni.
2010. szept. 13. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te pedig kedves és illemtudó, valamint előzékeny. Egy szavas válaszokkal a kérdezők nem mennek semmire. Te nyilván tudod a saját módszeredet, ő pedig most kezdi, oszd meg vele azt, hogy Te hogy csinálod és ne rajtam vezesd le a feszültségedet.
2010. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

És mi a szart osszak meg?Testépítő vagyok nem dagadék.Tudom hogyan kell diétázni attól függetlenül hogy szoktam e vagy nem.


Leírtam válasznak hogy 15perc lószar.És amíg minden szemetet összezabál addig futhat napi 12órát is semmit sem ér.Meg azt hogy a sírégetés bizonyos pulzustartományban 15-20perc után indul meg.

Akkor meg mit kell itt vergődni?Össze lehet rakni belőle mi kell a fogyáshoz

Persze nem kell egyből 30-60percet futni.De amíg ez nem megy fogyást sem kell várni.De ami k*baszottul egyértelmű nem tudom minek írjam le.


De akkor a nehéz felfogású embereknek a diéta:


Napi 45-60perc kardió

Normális étrend sok fehérjével kevés ch-val,gyümölcsök üdítők nélkül.Sok folyadék(lehetőleg bubimentes víz)

Nem árt 1 vitamin pak.Napi 6 étkezésre felosztva


ÍGY ÉRTHETŐ?

2010. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tisztára mint Bunny :DD nyilván sokat segítettél vele, márha el is fogadja, hidd el, nem egyértelmű sokaknak, ezért kell elmondani akár 100x is!
2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1.Utálom bunnyt mert gyökér és még hülye is(egyéb gerinctelen és kétszínű hozzáállásáról nem is beszélve)


2. Ha valaki 10kilót le akar adni akkor az ilyen kérdések előtt az lenne a minimum ha valami hozzáértő oldalon vagy újságban(nem a nők lapja szintű diétákra gondolok) tájékozódik hogy legalább minimális fogalma legyen arról hogy 1 normális és egészséges diéta mivel jár.

Nem azt mondom hogy ne kérdezzen mert arra van ez a honlap.De az olyan kérdésektől már a falra mászok amit 1perc alatt ki lehet guglizni

2010. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is úgy gondoltam igazából, mint amit a 88%os válaszoló írt, mert nem tudok lefutni egyből 60 percet. Persze rákerestem googleba is,azért kérdeztem meg itt, mert kiváncsi voltam ki mit mond, esetleg személyes tapasztalatokat. Egyébként nem zabálok össze mindent, normálisan eszek. Köszi mégegyszer!
2010. szept. 14. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!