Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nyitnák egy termet ahol...

Ha nyitnák egy termet ahol lehetne a parkourt gyakorolni akkor eljönnétek sokan?

Figyelt kérdés

a kérdésemet csakis azért teszem fel mert nemértem hogy miért nincs ilyen hely valahol magyarországon, mindig bujócskázni kell hogy hol gyakorolhatnám a free run trükköket


mert én nem az utcán kezdek


2010. szept. 13. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

- nyitnék

- nem értem (külön írva!)

- Magyarországon (nagybetűvel!)

2010. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. www.pattanj.hu :D (ilyen van asszem Pécsett vagy Szegeden is már nem emlékszem pontosan)

2. parkourt, egyszerűbb mozdulatokat az utcán szokták csinálni, free runningot (trükköket, szaltók stb.) szokták teremben, de azokat is sokan homokozókba, füvön, trambulinon stb. tanulják meg.

3. egy saját termet nyitni nagyon drága lenne! :D

2010. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mennének sokan, az egésznek a lényege, az a feeling, az utca. Hogy nézed a kerítéseket, a falakat, jár az agyad, hogy milyen trükkel tudj egyikről átugrani a másikra.

Most elmész egy terembe ugrálni, az nem egy nagy élmény.

2010. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak a terembe nem töröd össze magad 3.!
2010. szept. 14. 21:33
 5/9 sipiis válasza:
szerintem parkour trükköket tornateremben lehet megtanulni mert utcán elsőre akkorákat tudsz esni hogy kettészar***od magad(na jól kijött ez a csillagozás:D)ha nem is mész egyből korházba. ja és aki nem tud mást mint fikálni a kérdezőt akkor az KUSSOLhat.egyébként nekem is szükségem lenne ilyen helyre.
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D

sajnos csak elméleti a dolog.:( amúgy köszönöm


én is csak úgy tudok gyakorolni ha van lehetőségem bemegyek gyakorolni egy szertornaterembe ,de legtöbbször otthon vagyok, kiviszem a szivacsom és azon dobok egy-két szaltót

2011. jún. 2. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék.
2012. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is
2012. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
milyen városban laksz? ha közeli városban laksz és megnyitod a termet akkor elmegyek :)
2014. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!