Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas lehet? (lent)

Kockahas lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a kérdésem hogy én most elkezdtem gyúrni megint mert már régebben is csináltam de abbahagytam.ÉS van rajtam háj és én kockahasat szeretnék duzzadó mellet V alakú hátat meg stb. És hogy mit csináljak hogy leadjam magamról minnél hamarabb? mert én szinte minden nap edzek és futok is ez elég lenne vagy kéne valami mást is? Mert én nekem a fő célom hogy nyárra meglegyen minden:):) Válaszokat előre is köszi!
2010. szept. 12. 15:36
 1/3 anonim válasza:
De lehet ám. Csak nem így. Gondolom van edzésterved. Abban tuti le van írva, hogy tarts egy nap pihenőt. Én azt mondom legyen egy ötnapos ciklusod(legalábbis nekem bejön, szépen fejlődök tőle):első nap gyúrás, második nap futás, harmadik nap gyúrás, negyedik nap futás, ötödik nap gyúrás. Két nap abszolút pihenés. Lehet hogy neked van ambíciód minden nap edzeni, viszont az izmaidnak nem hagysz regenerálódási időt. Nem fogsz tudni fejlődni ha a hét 7 napján dolgoztatod őket. Remélem tudtam segíteni. :)
2010. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én még ajánlanék neked egy étrendet. Egyénként diéta és izomnövekedés nincs együtt, diéta alatt izmot veszítesz, ez ellen nincs mit tenni.

Én azt ajánlom, hogy egy tömegnövelő étrend, gyúrás ezerrel, az előttem szóló pihenőnapos tanácsait betartva, aztán diéta, mellé pedig egy-két kiegészítő, hogy minél több izmot megtarts. (pl. BCAA).

2010. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Csak az a baj hogy én étrendet nem nagyon tudok tartani mert suliba járok és úgy nehéz lenne amúgy igen 2 nap pihenőt tartok:)
2010. szept. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!