Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A következő edzőtermi edzéssel...

A következő edzőtermi edzéssel lesz értelme és eredménye az edzéseimnek?

Figyelt kérdés

Hétfő: 1 óra lábazás

Kedd: hasazás, illetve hegyre menés (15-ös dőlésszög, maximum illetve 7 km/h)

Szerda: hát, váll, bicepsz,illetve tricepsz

Csütörtök pihenés

Pénteken meg egy ilyen kombó, vagyis láb is, has is és kardió is (hegyre menés szintén)

Edzotermi edzések, mikor gépekkel, mikor csak súlyokkal. 18/l

Januárban kezdtem viszont egyelőre még nem látok semmiféle változást, ezert gondoltam, hogy kiirom, hátha valamit tudtok segíteni, illetve ha tévedek valahol, kérlek javítsatok!:)



2022. márc. 1. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyi csak, hogy ne felejts el vissza is jönni a hegyről. Nagyon hideg van ott fent éjszaka.

Egyébként meg isteni ez az edzésterv. Profi! Mesteri! Magadtól raktad össze, vagy segített egy sztáredző? Nagyon rég láttam ilyen elkéepsztően jól programozott edzéstervet. Alig hiszek a szememnek.

2022. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első. Akkor szerinted lesz így eredménye? Csakmert január óta tényleg érdemlegeset nem látok, így nehéz kitartani igazából. De sokan mondták, hogy kell egy félév kb.
2022. márc. 1. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs de ezzel így nem mondtál semmit...
2022. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor szerinted lesz így eredménye?"

Ilyen tökéletes edzéstervvel? Naná, hogy lesz. Szerintem már jövő hétre olyan alakod lesz, olyan formás popsival, hogy az összes segédmunkás utánad fog fütyülni a szomszéd faluból is.

2022. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És most esetleg irónia nélkül is kaphatok normális választ?
2022. márc. 2. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábazás mondjuk mit jelent? Súlyok mekkorák?
2022. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
továbbra se írtad le, hogy mit csinálsz. Én ma karoztam és hátaztam 55 percet. Szerinted fogok fejlődni?
2022. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én azt a hát váll bicepsz és tricepszet kettészedném. Ha szeretnéd privátba még írok neked pontosabban.
2022. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!