Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme aerobic edzésre...

Van értelme aerobic edzésre menni, mármint csoportos órára?

Figyelt kérdés
Tartanak a városban ingyen órát, kicsit félek is tőle mert biztos összeszokott a csapat, és én szégyenlős vagyok. Egyébként van értelme ha heti 2x eljárok? Igazából nincs baj az alakommal,csak mozogni szeretnék

2022. jan. 9. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ettől félsz akkor inkább menj úszni heti 2x :D
2022. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nincs. Az ilyen csoportos edzések dagadt nőknek vannak lehúzásnak. Emelgetik a lábukat 10 percig meg ugri bugriznak, aztán a végén bevernek egy 2000 kalóriás shaket. Este pedig boldogan alszanak el abban a tudatban hogy ők most nagy sportemberek.
2022. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
2es xdddd
2022. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hát, az otthon döglődésnél mindenképp jobb:D

De szerintem ha akár otthon a négy fal között is tudsz edzeni.

De ha olyan típusu ember vagy, akit motivál a sok személy jelenléte, akkor tök jó, ha elmész. Az idegen emberektől pedig semmiképp ne félj, légy nyitott, mosolygós és biztos mások is hasonlóan fognak bánni Veled! Sportkubbokban, edzőtermekben sok barátot lehet szerezni, mivel itt tudsz az emberekhez "kapcsolódni", van közös téma: a sport szeretete.

Sok módon tudsz beszélgetést kezdeményezni, pl az öltözőben.

Az se baj, ha őszinte vagy, és azzal kezded a kommunikációt, hogy "kicsit félek, nem szívesen megyek emberek közé blablabla....

Meg hát ingyenes órát vétek kihagyni😉

Szóval hajrá, légy bátor, szurkolok Neked💪🏻💪🏻

2022. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon örülök,hogy ilyen kedves kommentet írtál. 🤗
2022. jan. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!