Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csoportos terápiáknak van...

Csoportos terápiáknak van értelme? és hogy szokott kinézni egy ilyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszer voltam ilyenen, kb 5en voltunk plusz egy pszichomókus, de kb 15-6 évesen volt ez még, nekem akkor ez nem használt.
2011. dec. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi célból terápia? Fizikai problémákra megoldás, pl. csoportos fizikoterápia, vagy lelki problémák, és azon belül is mi? Alkoholelvonó, vagy beilleszkedési nehézségek? Most csak két példa, de lenne ezer.

Van, amikor van értelme, és van, amikor nincs, mindkét esetben. Kicsit pontosítsd a kérdésedet, kérlek.

2011. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ilyen szociális fóbiásoknak lenne, de egy kicsit félek az egésztől mert nem tudom fogok e tudni mondani bármit is :D
2011. dec. 27. 07:28
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Próbáld ki ha van lehetőséged hogy bevesznek ilyen csoportba. Jellemző hogy már a bemutatkozás is nagy siker olyan számára akinek szoc. problémái vannak.Sok függ a szakembertől aki vezeti a foglalkozást.
2011. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értelme mindenképpen van, ha utólag adsz neki. Csak rajtad múlik.


Voltam már családállításon, holisztikusabb verzióból, az semmit nem ért. Pszichodrámacsoport is tűrhető volt. Élménynek jó, de nem értem el vele semmi látványos fejlődést. Inkább csak másképp láttam dolgokat utána.

2011. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!