Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme?

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés
Régóta érdekelnek kiskorom óta és már 1 éve foglalkozok harcművészetekkel.Most találtam még az igazit.Jártam karatézni kung-fuzni meg kiprobáltam dolgokat.De nekem igazán a k1 jött be.Nem rég kezdtem el és úgy tervezem hgoy járni fogok csak nem tudom kb mennyi ideig és utána csinálunk haverokkal 1 kisseb edzőtermet ahova rakunk pl zsákokat meg küzdeni fogunk! Edzésen se sokkal többet csinálunk szóval szerintem még járok addig ameddig megtanulom az alapokat meg rutinosan használom majd ütéseket rugásokat azokat majd tovább magam fejlesztem és otthon is sokat zsákolok.Ennek van értelme szerintetek vagy járjak továbbra is majd edzésre?Az a gond hogy gimis lettem és erős gimibe járok hihetetlen sokat kell tanulni nincs időm bejárni edzésre nincs is közel de még kihúzom 1 ideig nemtudom mennyi ideig járjak még kb?Meg persze nem vagyunk elég jo anyagi helyzetbe én fizetem magam edzését azon is jó lenne spórolni...
2010. szept. 10. 22:09
 1/6 anonim válasza:

Hát én mindig azt mondom hogy csináld amit szeretsz az mind 1 hogy hol, hogyan csak csináld és szeresd...

Remélem segítettem és szerintem van értelme

2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi segítettél és szerintem is ez ha megvan technika már rutins kérdés meg gyarkorlás kérdés hogy jol mennyne :)
2010. szept. 10. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én azt mondanám, hogy a technikát nem egyik pillanatról a másikra fogod megszerezni, és főleg nem lecsiszolni, egyedüli gyakorlással technikailag nem sokat fogsz fejlődni, egy alapszintre eljuthatsz, de azon túl csak a rossz szokások fognak beidegződni. Fejlődni persze otthon is fogsz tudni, erősödni, de el fogsz érni egy határt, amin a technikai hiányosságaid miatt nem fogsz tudni továbblépni, akármennyit is püffölöd a zsákot, attól még nem fogsz majd jobban ütni.


Persze ha nem valami nagyon komoly dologra akarod, arra tök jó, meg a rutin nagyon fontos, szóval ha a haverokkal bunyóztok sokat, az sokat számít.

2010. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A boxzsák az szerintem növeli az ütőerőt és vagy 2 hónapig akarok járni de technikát tanulni 1 hónapot fogunk kb utána már csak erőnlét meg zsákolás küzdés meg gyakorlás lesz edzésen.Szóval ugyan ezt meg tudom csinálni máshol is szerintem csak nem vezényszóra.
2010. szept. 10. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:

csak nincs, aki felügyeli, és kijavítja az ütéseidet, a hibáidat, úgy meg aztán zsákozhatsz, amennyit akarsz, egy szintnél tovább nem jutsz.


Nem lebeszélni akarlak, mert így is, ha azért az alapokat valamilyen szinten megtanítják, akkor nagyon sokat számít, amit csinálni akartok, valós értéket adhat, csak azt mondom, hogy nem annyit, mintha edzésen csinálnátok.


Azt meg te tudod, hogy mire kell ez neked, milyen szinten akarod megtanulni.

2010. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.Meglátom majd még!
2010. szept. 10. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!