Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évessen még be lehet...

17 évessen még be lehet kerulni cirkuszba gyakorlatilag nulla elokepzetseggel://?

Figyelt kérdés
Nem tudom szamit e de tarsas tancoltam 2 evet es hiphop tancoltam 5 evet

2021. dec. 20. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ingyen beregisztráltál, és már itt is vagy a porondon!
2021. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha ronda vagy még pénzt is adnak hogy mutogassanak.
2021. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Persze. Veszel egy jegyet és bemehetsz.
2021. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
A cirkuszba minden majmot fölvesznek.Ezért is cirkusz.
2021. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

2-es!

Bamög félrenyeltem a röhögéstől az esti protein turmixomat.

2021. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Exem apjáé az egyik magyar cirkusz. Ő mindig azt mondta, hogy a cirkuszba születni kell. Ergo exemet is már porondra tették pár évesen óriáskígyóval stb.

Csak így a semmiből bejutni némi tánctudással szerintem kábé lehetetlen.

2021. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg ha tudsz valami nagyon extrém dolgot, amire azt mondják, hogy igen, ezt érdemes lenne mutogatni mert fizetni fognak érte az emberek.

De a cirkusz nem a balett iskola, hanem kvázi valami ami már kész van. Új műsort tanul és ennyi. Nem fognak betanítani semmire.

Látott már egyébként bárki is cirkuszi álláshirdetést irodai asszisztensen vagy pénztároson kívül?

Kevés cirkusz van az országban, ha kihal valaki valahonnan, azonnal tudják pótolni ismeretségi körökből, működő társulatokból.

2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó, hogy mindenki ennyire tájékozott ebben a világban. A Kérdező nem bohóc vagy zsonglőr szeretne lenni, hanem táncos, az pedig bizony nem csak úgy a fán terem. Én táncosnak tanulok és vannak olyan csoportok, ahol néha meghirdetnek cirkuszi táncos munkát, a legtöbbször balettosokat keresnek. Mivel az országban a Táncművészetin és 1-2 nívós táncos OKJ-s sulin (Bailart Táncstúdió, Artistaképző) nem sok helyen képeznek profi táncosokat, így gyakran nincs annyi képesítéssel rendelkező táncos, mint kellene. Rendszeresen járok cirkuszba és a balettosokon kívül még a társastáncokban, színházi táncokban otthonosan mozgó emberek lépnek fel. 17 évesen nagyon fiatal vagy, ha jövőre elkezdesz egy nívós táncos képzést, simán bekerülhetsz a Nagycirkuszba.
2022. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!