Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e lapos hasam?

Lehet-e lapos hasam?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat eszek. Ígyis vékony vagyok, mert iylen az alkatom, de a hasam nem lapos. Ha elkezdenék komolyan edzeni, de úgyanígy étkeznék lehetne szép, lapos hasam? Vagy ehhez az evésen is muszály lenne változtatnom?

18/L


2010. szept. 3. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kalóriadeficit nélkül nincs fogyás
2010. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a gondom igazából, hogy ha kevesebbet ennék akkor máshonan is fogynék, amit viszont nem akarok. Régebben a combom nagyon vékony volt, és örülök neki, hogy azis vastagodott. Az arcom is változott és sokan mondják, hogy jól áll hogy híztam. Szóval egyedül a hasammal van gondom.


Hogy lehetne ezt megoldani, hogy csak onnan fogyjak??

Lehetséges hogy hülyeségeket kérdezek de, NAGYON NEM ÉRTEK AZ ILYENEKHEZ!!!!


Amúgy 166 cm vagyok és 55 kg. Ezt csak úgy megosztottam. :)

2010. szept. 3. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tudom, hogy olyat nem lehet, hogy csak egy helyről fogyj, ha fogysz akkor mindenhonnan. De ha elkezdesz mozogni akkor formálhatod a tested.

Sok sikert!:)

2010. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

ma 00:12

Jól tudod

2010. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy igyál sokat kerüld az egyszerű chkat a szobahőn szilárd zsírokat és a gyümölcsöket.


Egyél sokszor 1 nap fehérjedúsan(hal,csirkemell,pulykamell,tojásfehérje,glutamin,tejsavó) de legyen benne ch(rizs,krumpli,bab,lencse,párolt zöldségek) és telítetlen zsír(szotyi,mogyoró,pisztácia,lenmagolaj) is emellett az edzés és ez biztosan hatásos lesz

2010. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Jah és még valamit kerülj:az itteni fogyókúra témakört mert ott az emberek 90%a a segghülye kategóriába tartozik és nagyon nehéz olyat találni aki minimálisan is ért a dologhoz
2010. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz pálcika lábakat,de hájaskás combot meg derekat hasat sem,akkor irány a terem és súlyzós edzés.Kicsit megvastagodsz tőle és ami a lényeg izmosabb leszel nem zsíros.

Utána jöhet a diéta,amitől lapos lesz a has.

A fogyi kategória tényleg fejlövés.Ha oda beírnád az adataid,még hízókúrára is fognának,annyira nincsenek képben.

Ha mégis kérdeznél ott írd alá,hogy csak sportolók írjanak.

2010. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 4. 11:57
 9/15 anonim válasza:
89%

Csinálj rengeteg felülést!De először csak kevesebbet,amennyit bírsz,ne legyen izomlázad.

Ha vékony alkat vagy,ne csak úgy akarj hízni,hogy sokat eszel.Sportolj is mellé.Így nem hájban fogsz hízni,hanem izomban,és szép,kerek,formás leszel.

2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sokszor nekiállok felüléseket csinálni, vagyis hasprést. De kb. 10et bírok. De mostmár el akarok kezdeni komolyabban edzeni, úgyhogy próbálkozni fogok.


Nem azért eszek sokat hogy hízzak. Hanem alapból nagy az étvágyam. És még unalmamban is eszek.

2010. szept. 4. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!