Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért történik ez? Futás...

Hikb kérdése:

Miért történik ez? Futás közben hamar felmegy a pulzusom, túl magasra. Nem érzem magamat jól, egy idő után ha így folytatom a futást, akkor rosszul leszek.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve futok rendszeresen és előtte is mozogtam. Nagyon szeretek futni, más mozgásformát nem igazán kedvelek,élvezek, ezért nagyon frusztrál ez az állapot. Arra gondoltam, hogy a probléma eredete talán az hogy túl sokat futok túl sokáig, de nem vagyok benne biztos, mivel próbáltam keveset lassabban futni, de ugyanez a probléma előjött. 18L


Másnak is volt már hasonló tapasztalata?

Vélemények?



2021. szept. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

csináld úgy mint a szerelemeskedést.

az is egy romantikus dolognak indul általában, szépen lassan gyengéden, aztán a vége mégis a vad csattogtatás lesz.

a futással ugyanígy csináld baba.


ne pedig egyből a közepébe.

2021. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem ugyanez a panaszom mostanában.

Előbb ki is írtam a kérdést.

2021. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gyakori esetek ilyenkor hogy vagy túlterhelted magad és stresszreakció a magas kortizol miatt,

vitaminhiány (különösen vashiány, vagy egyéb vérképzéshez szükséges vitaminhiány)

vagy valami koffein-es cuccot szedsz esetleg (nekem volt ilyen korábban a kondizásnál, hogy hiába pörgetett fel a kávé a teremben inkább csak rosszul voltam tőle)


Ezekre tudok gondolni, egy vérképet, vérnyomásmérést megérne a dolog legalább, mert "nem normális" nyilvánvalóan.

2021. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!