Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most szeretnék elkezdeni gyúrni?

Most szeretnék elkezdeni gyúrni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni gyúrni és 185 cm vagyok kb, és 91 kg. Az az van rajtam pár kiló felesleg de kövérnek nem lehet mondani na és ha sok tojásrántottát akkor rizsát meg halakat meg csirkét eszek és edzés után megiszok fehérjeport akkor az nem baj, úgy értem hogy van pár kiló rajtam ami felesleg nem leszek nagyon meghízva? Persze heti 4 edzés konditeremben. Meg hogy a Fehérje por meg a Tömegnövelő por melyiket ajánlanátok jobban? Előre is köszönöm sajnos még kezdő vagyok
2010. aug. 29. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál vazzeg!!
2010. aug. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem ilyen késő már nem kapok választ :D
2010. aug. 29. 05:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most mi van? :D Tömegelni vagy szálkásítani akarsz?

Második nekifutásra sikerült rájönnöm, hogy tömegelni akarsz de félsz, hogy túl kövér leszel. Ha könnyen hízol akkor elsőnek szálkásíts ha pedig nehezen hízol akkor meg tömegelj és majd egy ciklus után szálkásíts.

2010. aug. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Relatív! Neked késő, nekem korán.
2010. aug. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintúgy :)
2010. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem addig semmiképpen se használj tömegnövelőszereket, fehérjekoncentrátumokat, ameddig nem fogysz le 75 kg-ra, ami a magasságodnak megfelelő testsúly. Gyúrhatsz persze, de attól függetlenül fogynod is kellene. A fogyásban segíthetne a kocogás is.
2010. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tömegnövelőt nyílván ne, fehérjét lehet, de inkább szilárd formában vidd be a fehérjét (csirke), mert az laktat.
2010. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :) Igen félek hogy túl elhíznék, de viszont így látszatra nem vagyok egyáltalán kövér. Most ha belegondolok hogy fogynék 10 kilót kb vagy többet úristen hogy néznék ki...:S:S azért szeretnék inkább ilyen izmosabb lenni értitek...:)
2010. aug. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!