Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők figyelem! Ki lehet...

Testépítők figyelem! Ki lehet hozni ezt az alakomból?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és körte alakom van: fenekem és combom aránytalanul méretes a felsőtesthez képest.

Ha eljárnék edzeni (kondi), és mefelelően táplálkozom, ahogy a body builder honlapon olvastam, akkor el érhetném az álmom? Hogy a combjaim is vékonyak legyenek? Hogy a lábaim és a fenekem a felsőtestemhez arányosak legyenek, és ne legyek egy körte? hanem normál alkatú.

Valami ilyesmi combokat szeretnék:

[link]


2010. aug. 28. 22:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kitartó edzéssel akármit el lehet érni, kedves :) Ajánlom figyelmedbe azt,hogy a sok ülés/ ülő munka árthat a combok alakjának és ellaposítja őket.Esetleg biciklizz sokat, ha teheted, járj el konditerembe és a lábadra koncentrálj, csinálj combgyakorlatokat, vagy vádli tréninget. Utóbbihoz ajánlom azt,hogy egy lépcsőre, vagy egy kisebb magaslatra állsz a lábad hegyével, aztán felnyomod magad(mmint a lábfejeddel) ameddig tudod emelni,úgy tartod 10 másodpercig, aztán leengeded és úgy 10mp :) Ez angyon formássá és izmossá teszi a vádlidat. Remélem, segítettem.
2010. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!:)
2010. aug. 28. 22:36
 3/11 anonim válasza:

nem tudom... én undorodom az ilyen lányoktól, aki úgy feszít, mint kidobó egy nudibár előtt...

férfiaknál meg nem tudom megérteni egyáltalán, hogy mi a jó abban, ha kifolyik egy izompólóból

egy kis izom legyen, hogy tudjon mit csinálni, de nem kell még a lábujjára is


17/f

2010. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fúúúj, de ronda aki a képen van! Én a nagyseggű lányokat szeretem, akiken van mit fogni! 18/F
2010. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

A képen lévő nő nagyon klassz,és a testzsír%a is elég alacsony.Tehát szerintem mérd meg a saját testzsírod kiindulásnak,és pucold le a felesleget.A csajé kb 12-13%,de lehet hogy alacsonyabb.Egy átlag nőé kb 18-24%.

Jó edzést!

2010. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 escrogar ***** válasza:
ne eddz lábra és fenékre. izmosodsz tőle, és ott még nagyobb leszel. valóban méress tetzsírt, és ebből küszködj le. kevesebb evés, sok mozgás, pl. futás, ami az egyik legjobb.
2010. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

attól, hogy megméri, nem megy lejjebb...


és nem az izomtól lesz körte alakú, nyugodtan edzz csak mindenre. De alapvetően kajával kell fogyni, az edzés csak plusz

2010. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyakor ***** válasza:

Szerintem elérhető az ilyen alak, bár ha a medencecsontod alapból szélesebb, akkor annyira nem lehet vékony a csípőd, de formásaabb leszel mindenképp.


(és bár nem ez volt a kérdés, de ha már más is belepofázott, hogy milyen ronda a képen lévő Ava Cowan, akkor énis elmondom, hogy szerintem eléggé esztétikus alakja van, nagyonis tetszetős) 19/F

2010. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

szerintem is nagyon szép lány:)

2010. aug. 30. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt van pár lábformáló gyakorlat:).A lényeg benne van.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

2010. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!