Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Crossfit edzés nagyon megtetsz...

Crossfit edzés nagyon megtetszett, de nem vagyok egy nyitott személyiség, ezért inkább el se menjek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy az ilyen edzéseknèl a közösség nagyon fontos.

Én tipikusan a háttérben meghúzódó személy vagyok, ha sok ember van körülöttem,biztos hogy meg se szolgálok, főleg ismeretlen emberek előtt.

Azért választottam ezt az edzés fajtát,mert egy edző mellett történik az egész, és minden izomzatát megdolgoztat.

Fogyni nem Szeretnék, csak erosodni, szálkásodni és ezáltal testartas javulás is egy célom.

Olyan edzotermet néztem ki,ahol szakemberek, diplomás oktatók vannak.


Nem vagyok sportos, és zárkózott vagyok. Inkább bele se vágjak?

Kinèznek majd onnan? Kezdő "kurzusra" akartam menni. Holnap terveztem elmenni, de pont itt olvastam egy perce,hogy ez az edzésforma nem ajánlott mindenkinek közösségi összetartás szempontjából.



2021. júl. 26. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%

20-as! Egy valamire való edző olyan gyakorlatokat csináltat vele, ami javít a helyzeten.

Ahova én járok, ott pl az edző gyógytestnevelő is.

2021. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%
Gyógytestnevelő aki crossfitet oktat, na jó ez most vicces volt 😂😁
2021. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jó kedved lett,

Crossfit Watt Győr. Nézd meg!

2021. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, nem bántam meg

Nagyon megtetszett, már az első edzés után siker élményem volt. És nagyon jól esett. Kis súlyokkal vagy súlyok nélkül kellett és végig figyelt rám az edző

Pont erre vágytam. Belevágok.

2021. aug. 3. 19:29
 25/25 anonim ***** válasza:
Pont ma délelőtt jutott eszembe, hogy megkérdezem elmentél-e edzésre.
2021. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!