Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Crossfit edzés nagyon megtetsz...

Crossfit edzés nagyon megtetszett, de nem vagyok egy nyitott személyiség, ezért inkább el se menjek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy az ilyen edzéseknèl a közösség nagyon fontos.

Én tipikusan a háttérben meghúzódó személy vagyok, ha sok ember van körülöttem,biztos hogy meg se szolgálok, főleg ismeretlen emberek előtt.

Azért választottam ezt az edzés fajtát,mert egy edző mellett történik az egész, és minden izomzatát megdolgoztat.

Fogyni nem Szeretnék, csak erosodni, szálkásodni és ezáltal testartas javulás is egy célom.

Olyan edzotermet néztem ki,ahol szakemberek, diplomás oktatók vannak.


Nem vagyok sportos, és zárkózott vagyok. Inkább bele se vágjak?

Kinèznek majd onnan? Kezdő "kurzusra" akartam menni. Holnap terveztem elmenni, de pont itt olvastam egy perce,hogy ez az edzésforma nem ajánlott mindenkinek közösségi összetartás szempontjából.



2021. júl. 26. 10:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

Bárki aki kicsit is otthon van a fitness világában megmondja neked mekkora egy vicc a crossfit. Ha idejekorán meg akarsz rokkanni arra pont jó. De nekem persze mindegy mit csináltok, természetes szelekció xD

https://www.youtube.com/watch?v=XQvSmqChm6M

2021. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
A "bárki" alatt a röhejes gyúrósokat érti a 11-es fekvenyomó bajnok.
2021. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a véleményem a crossfitről, meg facepalmoltam sokat azokon a crossfites húzódzkodásokon, de ha valakit csak ez érdekli, akkor mégiscsak jobb mint a semmi.
2021. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
"Röhejes gyúrósok". Mondja a crossfites 😂
2021. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13as vagyok, most látom hogy a testtartásoddal van gond. Gerincferdülésed van? Akkor lehet nem kéne crossfitezned...
2021. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, hogy egy Crossfittel kapcsolatos kérdésre megjelennek a huhogó gyúrósok. Gyúrós kérdésnél nem láttam még más sportolót okoskodni arról, hogy mekkora hülyeség a testépítés. Hát ugye a koksz megteszi a hatását...
2021. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Crossfiteseknél is szokás a kox ám..
2021. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Gerincferdülésem van, de szerintem már romlik tovább ennyi idősen.


Nekem a crossfit intenzívebbnek tűnik mint a sima "gyúrás", ahol bele lehet esni abba a hibába,hogy csak bizonyos izom csoportokat kezdenek el "pumpálni",hogy látványos legyen, és kb ennyi én ki is merül az edzés. Ilyen komolyabb terhelés nem éri a testet.

Olyan sportra vágyok ahol van edző és az egész testet megterheli, igénybe veszi.


Kár,hogy jöttek ide olyan kommentelők,akik lekezelőek. Indokkoljátok.meg normálisan,miért rossz a crossfit. Mert csak az ítèlkezès jött le nekem.

2021. júl. 27. 07:37
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Valamiért kialakult egy ellentét a cf-esek és a testépítők között és úgy látszik, hogy még maradt néhány gyúrós, aki nem jött rá, hogy a cf egy másik sport, nem érdemes hasonlítgatni. Konkrét érveket nem tudnak mondani, mert nem léteznek. Minden sportban előfordulnak balesetek, meg minden sportot lehet rosszul csinálni.

A cf sokkal intenzívebb, jól gondolod. Egyébként a gyúrást is lehet jól csinálni, de az sokkal egyoldalúbb.

2021. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
#18 ennyi hülyeséget is rég olvastam. A gerincferdülésed lehet nem romlik tovább, csak egy életre szétcseszed a hátad. Egy valamire való edző nem is vállalna el. De nekem 8
2021. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!