Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente egyszer kicsit...

Ha hetente egyszer kicsit berúgok tudok még úgy fejlődni? :D

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Szeretek kondizni de most vagyok fiatal és buliznom kell.:D Nem vagyok kiváncsi azokra hogy pia nélkül is lehet bulizni vagy hogy akkor hagyd abba a kondit stb. Amúgy az étrendem rendben van. A szénhidrát és fehérje bevitel pont jó. Nem szoktam sokat inni csak annyit hogy jól érezzem magam. Szóval heti egy kis ivás de am az étrend rendben van várhatok fejlődést vagy ez kizárt dolog?


(eddig sose jártam ki ennyit most a nyáron nem is edzettem azért kérdezem)


2010. aug. 27. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jót nem tesz de nem is akkora probléma.Ha nem fogsz fejlődni biztosan nem emiatt lesz
2010. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy bulizós típus de volt egy idő amikor jártam. Engem hátráltatott bár nem is az alkohol hanem a másnaposság. Viszont volt osztálytársam sokat jár őt nem hátráltatja, szépen fejlődik. Típusfüggő, bár tény, hogy undorító amikor egy tizenéves holt részeg.
2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!