Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 52kg-os nőnek mennyi Stanozolo...

52kg-os nőnek mennyi Stanozololt kell szedni egy kúra alatt? És mindezt mennyi ideig, mennyi szemet per nap?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90kg női testépítőnél szerintem szezonon kívül is elég sok. Iris Kyle 77kg offszezonb, Lenda Murray 75kg, Yaxeni Oriquen 86kg volt, és ők Miss Olympiák.
2010. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek, mint mondtam csupán tipp volt :)
2010. aug. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Szákásítás miatt ezt NE szedd mert az étrendfüggő.Ez a szar nem jó szálkásításra."


Miért szar? Akkor végül is mire jó? Úgy olvastam, ez a leggyengébb, ezért is hívják női cuccnak.

Én csak annyit szeretnék, hogy az edzéstől hamarabb és jobban látható izmokat kapjak. Nem akarok nagy "testépítős külsőt, mint pl. Rubint Réka. Az már nekem sok. És nem is akarok tömeget növelni. Ami felesleg van rajtam, az kb. 2-3 kg. Na, ezt leadni, és valamivel izmosabbnak lenni. Az a baj, hogy amikor diétázom, teljesen eltűnik a fenekem, és nagyon sovány leszek, de úgy hallottam, a Stanozolol abban segít, hogy ne az izom fogyjon, tehát diéta mellett segít megtartani az izmot, sőt a szokásos edzés mellett gyorsabban lehet izmokat építeni.

2010. aug. 30. 12:24
 14/17 anonim ***** válasza:

Minőségi izmot hoz és erőt ad.Ez arra jó.Sem fogyasztó sem sálkásító hatása nincs.Azért szedhetik nők is mert nem tesztoszteron.A stano nem segít izmot megtartani mert nincs anti katabolikus hatása.Ha fogyni akarsz de diétázni nem akkor adipex.


A szteroid erőssége sosincs összefüggésben azzal hogy nők is szedhetik e.Az andriol is egy gyenge szteroid mégsem szedhetik nők mert tesztoszteron.

2010. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy H4xX bácsi még nem kelt ki magából. Na idefigyelj... a célod a p!csafüst. Rubint Réka rohadtul nem izmos csak szálkás mint állat és ronda is. Na ő már izmos: [link]

2-3 kiló ledobása alig 5 hét diéta. Ezután már csak tömegelni kell, gondolom nincsenek nagyratörő terveid ha már Rubint Rékát is le izompacsírtázod. Ehhez rohadtul nem kell szteroid. Igazából lókakit sem tudok sem a szteroidokról sem a táplálékkiegészítőkről mert még egy dekát sem nyeltem le egyikből sem. De amit itt levágsz szánalmas. Szedd össze magad diétázz, magas fehérjebevitel mellett akkor csökken az izomveszteség és nem leszel gizda. A feneked azért tűnik el mert zsíros és azt varázsolod le róla. Majd tömegelésnél jobban megdobod azt csá.

2010. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves Saten!


Nem igazán értem, miért kellene bárkinek is kiakadnia?

Ez egy olyan oldal, ahol kérdezni lehet, bármit, és aki akar, válaszol! Nem zaklatok senkit, az válaszol, aki akar. Szabadon választott!

Azért kérdezem, mert nem tudom, és nem azért, mert nincs jobb dolgom! Bocs, hogy ez téged ennyire kiakaszt.

Szerintem te vagy szánalmas. Ha pedig állításod szerint nem tudsz "lókakit" sem ezekről a szerekről, nem is neked szólt a kérdésem.

Ami a célom illeti, neked lehet, hogy p!csafüst, nekem nem az, de nem is neked akarok majd tetszeni! A véleményedre pedig egyáltalán nem vagyok kíváncsi!

azt csá.

2010. szept. 1. 18:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Fail :D Kár, hogy nem veszed észre magad, hogy csak egy étrendet kellene összeállítani. Valahol sajnállak...
2010. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!