Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 52kg-os nőnek mennyi Stanozolo...

52kg-os nőnek mennyi Stanozololt kell szedni egy kúra alatt? És mindezt mennyi ideig, mennyi szemet per nap?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minek akarod szedni?Ez attól függ
2010. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jeee testépítő nő!!! :D el sem hiszem!!!! Találkoznék veled :)

Amúgy 52kg nagyon kevés még. A megfelelő táplálkozás még nagyon sokat dobhat rajtad. Majd úgy 85-95kgnél gondolkozz ilyenen. Bár kérdés, hogy milyen magas vagy, de szerintem akkor sem kéne még így ennyi kilósan. Bár te döntésed, ha mégis szedni akarod H4xX barátunk útbaigazít majd.

2010. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igazából azért kérdeztem meg mert sok nő azt hiszi hogy a winstrol szálkásít.Tehát ha itt is ez van akkor felejtős mert ilyet nem tud.Akkor adipex vagy spiropent


Ha izmosodáshoz kell nőknek napi 20mg(2tabi) ajánlott 6-8 héten át utána legalább ennyi szünet.Aztán mehet 1 próba oxandrolone kúra.

2010. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát, attól függ, ki mit nevez szálkásításnak.

Néhány férfi ismerősöm egy kúrától némi diéta és a szokásos edzés mellett sokkal izmosabb, és szálkásabb lett, eltűnt a zsír is, pedig nem is ettek igazi "minőségi kaját" csak amit szoktak, de kevesebbet.

Szóval nekem is erre kellene, hogy izmosabb legyek és az a kevés zsír ami van, eltűnjön.

Úgy tudom piramis szerűen kell szedni, egyre többet, majd a kúra vége felé csökkenteni.

Ezek szerint a napi 2 szedjek 6-8 hétig. Mitől függ, hogy 6 vagy 8 hét?

2010. aug. 28. 09:53
 5/17 anonim válasza:
85-95 kg :DDDDDD
2010. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát most nem értem mi a vicces :) szerintem egy nőnek ez a max amit naturálba el tud érni.
2010. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

megpróbáltam elképzelni egy 90kg -s nőt. nem sikerült.


vagy 20-25% zsírral gondoltad?

2010. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan 16-18%-ra tippeltem volna. Lehet kicsit sokat mondtam de itt nem erről volt szó, hiszen még csak 53kg és nem érte el a max teljesítményét és mint utólag kiderült szálkásítani szeretne :)
2010. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szákásítás miatt ezt NE szedd mert az étrendfüggő.Ez a szar nem jó szálkásításra.
2010. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell piramis szerűen szedni.Hogy 6 vagy 8 hét az attól függ hogy tapasztalsz e valami mellékhatást(ritka de előfordul).Nem virilizál és ezért jó nőknek is.

Ha a zsírt is el akarod tüntetni vagy kemény diéta vagy más szer kell mellé

2010. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!