Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más lányok is néznek pankrációt?

Más lányok is néznek pankrációt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel megszállottak vagyunk, de eddig akármennyi nőnemű személynek említettük a pankrációt, vagy azt se tudták mi az, vagy fujjoltak. Vannak még olyan lányok, akik követik valamelyik szervezetet, vagy velünk van valami probléma?

22/L


2010. aug. 25. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is néha nézem, szeretem. :)


17/L

2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Barátnőmmel mi is nézzük. Én ritkábban, de ő megszállott:)
2010. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs ezzel, a hugom is szokta nézni és néha a barátnőm is, bár nem követik az eseményeket, de érdekli őket.
2010. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Persze! Minden héten nézem nyers erőt, meg az eseményeket is követem! Hawerom mutatta még anno, és megtetszett. Azóta már mindig nézem :).

16/L.

2011. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 klaudiazz válasza:
én kész megszállot vagyok :D 14 éves de már hozzá mennék az eggyik pankrátorkoz is:D
2011. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is nézem csajok:-) 18 vagyok.an én is úgy vagyok hogy hozzámennék a kedvencemhez,Randy Ortonoz pedig van párom:-)
2012. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Am olvassátok még ezt a kérdést?
2012. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nézzem!
2012. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!