Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem olyan futócip...

Valaki tud nekem olyan futócipőket mutatni, amik futócipők, de nem úgy néznek ki?

Figyelt kérdés

Nike,Adidas,Puma eközül a 3 közül szeretnék. Nézegettem üzletekben de nem találtam amilyet én szeretnék. Próbálom illusztrálni.

[link]

tehát ne ilyen magas talpú, persze tudom így biztos jó a lábnak mert tompíthat, de nekem ezek a fajták nem tetszenek. persze nem szépségverseny, meg kényelemre megy, de ilyen cipőkben pl nem igen járnék suliba meg ilyenek.

olyasmit szeretnék, ami lapos cipő, nem ilyen magas. ha van ilyen légyszi.

[link]

ilyesmire gondolok.

16/F


2011. szept. 4. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
van egy astonic sports márkájú sportcipőm, nem tudom hallott e valaki erről már (pár éve vettem 25€ értékben kb) de ebben nem volt túl kényelmes futni, főleg aszfalton (tudom az se túl egészséges de a környéken ahol füves terület van az csak focipálya oda meg nem engednek be bárkit, a többi füves rész meg teljesen egyenletlen és az nem hiányzik hogy kimenjen a bokám).
2011. szept. 4. 12:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Futócipőknek szerinted viccből van olyan formájuk vagy több éves számítógépes tervezés és kísérletek után fejlesztették ki minden egyes kis részüket a legjobbra? Ha lapos utcai cipőt akarsz, az nem lesz igazi futócipő. Attól is függ persze mit akarsz futni és mennyit.
2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
láttam már hasonlót azért kérdeztem. ilyesmi is jó mint amit linkeltem fent csak netről nem igazán rendelek bátran mert aztán szívtam ha rossz a méret... futócipőből egyébként hogyan kellene legyen a méret? legyen hely benne a lábnak, vagy mint a focicipőknek hogy kicsit szorítson?
2011. szept. 4. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell teljesen passzentos legyen, az a versenycipőknél fontos. Egy kis hely legyen benne, kényelmes legyen, persze ne 1 számmal nagyobb. Puma amit linkeltél inkább rövidebb távokat futóknak jó melegíteni, pár lendületes futást csinálni, ha betonon futsz sokat, akkor neked rendes futó cipő kell inkább.
2011. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem kösz.
2011. szept. 4. 16:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!