Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A leg magic tényleg jó,...

A leg magic tényleg jó, megéri az árát?

Figyelt kérdés
combombol,fenekemből meg a csipőmből szeretnék fogyni. arra jó nem?
2010. aug. 24. 12:09
 1/5 anonim válasza:

nekem igen bár rohadtul elfáradsz benne

de szép popóm lett

2010. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon megedzi a lábat, főleg a belsőcombokat és a feneket. Még nem fogytam le vele, mert most költözés miatt nincs elöl egy ideje, de remélem, sikerül. Annyit tudok, hogyha valaki célzottan egy területről akar fogyni, akkor diétáznia is kell (1000 kérdés van már a témában itt, hogy hogy kell), vagy ha nem tudod megoldani a diétát (pl. anyagi gondok miatt), akkor viszont sokkal többet kell edzened, néha kifejezetten sokat is. Viszont hogyha már lefogytál és túl sokat edzel továbbra is, akkor nagyon nagy (izom) combod lesz tőle. Ami még nagyon jó a combfogyásra, az a rollerezés, nagyon használja az is a belsőcombodat és a feneket (feltéve, hogy nem nagykerekű roller).
2010. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy celzott fogyas, max erosites, formalas van adott helyen. Ezt amugy nem gyozik/zuk hangsulyozni a fogyis topikban.

Na de a lenyeg, a Leg Magic szerintem is nagyon jo, en szeretem az enyimat, de hasznalni kell rendszeresen es nem csak fel percig. Az enyimhez jott egy kis edzesterv, egy kb 10-15 perces program van rajta, de szerintem ez nem eleg. Kb 30-40 perc naponta szukseges, hogy latvanyos eredmenyt erj el es igy is csak idovel. Szoval ne kb 2 het utan vard a valtozast.

A dieta meg nem draga dolog, csupan esszel kell csinalni. Amugy mivel eleve keveset eszel az esetleges dragabb osszetevok igy ugyanannyira fognak kijonni, mert kevesebbet hasznalsz beloluk. En pl sporoltam, mikor dietaztam. De ha fogyozol is, akkor mindenhonnan fogsz fogyni, nem csak arrol a teruletrol, ahova dolgozol, mert a fogyas az egesz testre szol. Viszont azon a teruleten formalodsz es erosodsz. Hozzatennem meg, hogy arra is szamithatsz, hogy esetleg tobb lesz a sulyod, bar centibe meg esetleg kevesebb leszel. Ez azert lehetseges, mert az izom sulyosabb, mint a zsir, tehat, azokon a teruleteken, ahol formalodsz a zsirt izmok fogjak felvaltani, aminek a tomege lehet nagyobb... tehat en a siker erdekeben nem csak a sulyomat mernem, hanem centiznek is. Hetente egyszer eleg... tobbszor csalodas lehet, mert nem annyira latvanyos a valtozas.

Sok sikert!

2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vastagabb lett tőle a combom :(
2010. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínű azért lett vastagabb, mert izmos lett, és ha a háj nem ment le róla, az azért volt, mert nem diétáztál gondolom. :(
2010. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!